Dostawcy sieci Internet w lokalizacji:
Sosnowiec

WOJ. ŚLĄSKIE / Sosnowiec / gm. Sosnowiec

Znaleziono 16 operatorów:

 

Wyślij zapytanie do wszystkich operatorów jednocześnie
Wypełnij formularz >>

 

dg-net.pl
Strona WWW:
www.dg-net.pl
Telefony: 32 330 9000,
32 330 9999
Szybki Internet od 39zł
Internet światłowodowy 250Mb/s
Internet radiowy Najnowsza bezawaryjna technologia 5GHz
Dąbrowa Górnicza, Siewierz,Strzmieszyce i okolice do 25km

 

internetGFX.pl z sieci światłowodowej TAURON
Strona WWW:
www.internetGFX.pl
Telefon:
32 718 60 60
Tauron nie sprzedaje Internetu bezpośrednio, dlatego oferujemy Internet z sieci Tauron w cenie 79 zł/mc za 300/100 Mbit/s oraz telewizję www.jambox.pl. POLAKU chcesz aby nasz kraj się rozwijał, korzystaj z usług POLSKICH rodzinnych firm.

Obsługiwane adresy:
(stan na dzień 02.04.2024)
Aktualizacja adresów co ok. 14 dni

*** Dostępne również adresy w pobliżu wymienionych ***

Budynki SPOZA listy należy zgłaszać do weryfikacji i wyceny indywidualnej na adres e-mail: budynki@internetgfx.pl, Weryfikacja dodatkowych budynków trwa 30-60 dni stąd też nie ma możliwości weryfikacji telefonicznej. Wymagane są słupy energetyczne aby powiesić kabel.

ul. 27 Stycznia: 1, 2, 2/I, 5, 7, 7A, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 18A, 18B, 18C, 18D, 18E, 19, 20, 20A, 21, 22A, 22, 23, 24, 24A, 26B, 28,
ul. Bielska: 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8,
ul. Bolesława Chrobrego: 8A, 15A, 17/1, 17/2, 19,
ul. Bolesława Krzywoustego: 2, 4, 5, 7, 9, 11, 13, 13A, 15, 15A, 15/1, 15/2, 17, 17A, 19, 19A,
ul. Braci Altman: 2, 3, 3A, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11,
ul. Braci Mieroszewskich: 13B, 13A,
ul. Braci Śliwów: 3A,
ul. Braterstwa Broni: DZ.2382/3, 3, 7, 10, 14, 15, 15A, 15B, 16, 17, 18, 20, 22, 26, 30, 32, 34, 38, 40, 42, 44,
ul. Bronowa: 2, 7, 11, 16, 16A, 20, 21, 23, 23A, 25, 25A, 27, 28, 28A, 29, 30, 38, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 52A, 53, 54, 54A, 55, 57, 58, 59, 59A, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 68A, 70, 70A, 70B, 70C, 70D, 72, 73, 74A, 74B, 74, 74C, 75, 76, 76A, 76B, 77A, 77B, 78, 78A, 79, 79A, 80, 82, 84, 90,
ul. Bryniczna: 18, 20, 22, 24, 26, 30,
ul. Gdańska: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9/1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 20, 21, 23, 25,
ul. gen. Franciszka Kleeberga: 4, 6, 8, 14, 22, 24, 28,
ul. gen. Leopolda Okulickiego: 4, 77, 82,
ul. Ignacego Kalagi: 16, 18, 33,
ul. Jana Długosza: 62, 64, 66, 68, 68A, 72, 74, 76,
ul. Jana Dormana: 14D, 16, 18, 29, 31, 35,
ul. Jaworowa: 3, 5, 7, 9, 11, 11A, 12, 13, 14, 15, 16,
ul. Jaworznicka: 3, 4, 5, 7,
ul. Kamienna: 1, 2, 3, 3A, 5, 6, 6A, 7, 8, 9, 10, 10A, 11, 11A, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17A, 18, 19, 20, 21, 22,
ul. Karola Szymanowskiego: 34B, 36, 39, 40, 41, 42, 44, 44B, 44C, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 58A, 63, 65, 66, 68, 69, 69A, 71, 72, 72A, 73, 73A, 73D, 75, 76, 77, 79, 80, 81, 82, 84, 84A, 85, 86, 86A, 86B, 87, 88, 89, 91, 91A, 92, 98, 100, 102, 102A, 104, 104A, 106, 106A, 110, 114, 114A, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 126A, 126B, 128, 130, 132, 134, 136, 140, 142,
ul. Kazimierza Wielkiego: 4, 4/1, 5, 6/1, 6/2, 7, 8, 8A, 9, 10, 11, 13, 15, 18,
ul. Kępa: 2K, 3, 3A, 4, 4B, 4C, 5, 6, 7, 7A, 8, 9, 10, 10A, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17A, 18, 20, 22, 24,
ul. Kolonia Pekin: 4, 6, 8, 8A, 10,
ul. Kolonia Wągródka: 1, 1A, 1B, 2, 3, 4, 5, 6, 6A, 7, 8, 8A, 9, 9A, 10, 11, 11A, 12, 13, 13A, 14, 14A, 14B, 15, 15A, 15B, 16, 17, 17A, 17_, 17B, 18, 19, 20, 20A, 21, 22, 23, 24, 24A, 24B, 24C, 25, 27,
ul. Komuny Paryskiej: 1A, 1C, 2/II, 2/III,
ul. Kopalniana: 37A,
ul. Kosynierów: 39, 50, 52, 54, 56,
ul. Kryptologów: 15,
ul. ks. Jerzego Popiełuszki: 11, 14, 16, 17, 19, 19A, 21, 25, 28, 29, 30, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 42, 42A, 42B, 44, 46A, 46, 47A, 47B, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55A, 55B, 56, 58, 60, 62, 66, 68, 70, 72,
ul. Kwiatowa: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8A, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15A, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27,
ul. Lipowa: 2_,
ul. Lisia Góra: 1,
ul. Łazienna: 21,
ul. Mariana Kantora-Mirskiego: 3, 4A, 4B,
ul. Młyńska: 1, 3, 32, 34, 36,
ul. Objazdowa: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16,
ul. Orląt Lwowskich: 73, 75, 75A, 77, 79, 80, 81, 83, 84, 84A, 85, 86B, 86C, 87, 87A, 88, 90, 90A, 92, 92A, 92B, 92C, 92D, 94, 94B, 94C, 94E, 96, 98, 113, 115, 122, 128, 132,
ul. Piękna: 25, 27,
ul. Plażowa: 2,
ul. Południowa: DZ.1408/43, 1, 1A, 2, 2A, 2B, 3, 4A, 5, 6, 7, 8, 8A, 9, 10, 11, 11A, 12, 13, 13A, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 20A, 20C, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 39, 41, 43, 45, 47, 55, 57, 63, 65,
ul. Powstańców: 2, 9, 14, 16, 18, 18A, 20, 20A,
ul. Powstańców Śląskich: 2, 4, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 26, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68,
ul. Przygraniczna: 1, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33,
ul. Romana Dmowskiego: 10A, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 29, 56A_, 58, 60A_,
ul. Romualda Traugutta: 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 77, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 84_, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 94A, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 111A, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 122A, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 130, 130A, 130B, 132, 132A, 134, 136, 138, 142, 144, 146, 146A, 148, 150, 150A, 152, 154, 156, 160, 160A, 160B, 162, 164, 168, 170,
ul. Rzeszowska: 1, 2, 3,
ul. Saturnowska: 2B,
ul. Skromna: 1, 2A, 2, 2C, 3, 4A, 4, 4/1, 6, 8, 10, 12, 14,
ul. Sosnowa: 2, 5, 7, 15, 17, 19, 21, 27, 29A, 31, 33,
ul. Spadochroniarzy: 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32,
ul. Stanisława Mikołajczyka: 17, 26, 32, 32A, 34, 34A, 36, 36A, 38, 38A, 40A, 40, 42, 42A, 44, 44A, 46, 46A, 48, 48A,
ul. Stare Maczki: 2, 2C, 2D, 3, 4, 6, 7, 7A, 8, 9, 10, 10A, 11, 11A, 12, 13, 15, 16, 17, 17A, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33A, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44,
ul. Starowiejska: 2, 92A,
ul. Sztygarska: 2, 11, 13, 14F, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28,
ul. Szybowa: 1, 2, 3, 3A, 4, 5, 5A, 6, 7, 8, 9, 9A, 10, 11, 12,
ul. Teofila Lenartowicza: 53, 55, 57, 59, 61, 63, 63B, 67, 69, 71, 71B, 71C, 71D, 71A, 180,
ul. Tomasza Zapały: 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 20, 22, 24, 26, 28, 34/1, 34/2, 36/1, 36/2, 38/1, 38/2, 40/1, 40/2,
ul. Węglowa: 4, 10, 16,
ul. Wiśniowa: 4A, 5, 6, 7, 7A, 8, 9, 9A, 10, 11, 12, 12A, 14, 16, 18,
ul. Władysława Jagiełły: 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 34/1, 34/2, 36/1, 36/2, 38/1, 38/2, 40/1, 40/2,
ul. Wopistów: 27, 42, 44, 46, 48, 50,
ul. Zwiadowców: 11, 11C, 11B, 12D, 12E, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28,
ul. Żeglarska: 1, 8, 9, 9A, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18,
ul. Żwirki i Wigury: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13,

 

Rudna-Net Mariola Piatkowska
Strona WWW:
rudna-net.pl
Telefon:
505 765 059
FIRMA RUDNA-NET jest lokalnym operatorem telekomunikacyjnym działającym na terenie miasta Sosnowca, głównie dzielnicy Pogoń oraz w Czeladzi, w dzielnicy Piaski.

 

GROT sp. z o.o. (GROneT)
Strona WWW:
www.gronet.pl
Telefon:
32 293-44-44
Działamy na rynku od 1996 roku, dostarczamy tanie i pewne łącza do Interentu. Oferta obejmuje łącza od 35 zł/miesiąc dostarczane w technologii metro-ethernet przy pomocy światłowodu, sieci LAN 1Gb/100Mb lub radiowowej.

 

PPUH INTERPLUS sp.j.
Strona WWW:
interplus.com.pl
Telefon:
502145261
Internet, telewizja, telefon na terenie Sosnowca, Czeladzi, Katowic

 

AK-COM S.C.
Strona WWW:
www.ak-com.pl
Telefon:
322980029
Internet Telewizja Serwis Komputerów

 

INTERNEW Sp. z o.o.
Strona WWW:
www.internew.pl
Telefony:
887 881 337
887 881 338
Oferujemy:
- INTERNET - od 29,90 zł miesięcznie
- TELEFON - od 1,90 zł miesięcznie
- TELEWIZJA - od 15 zł miesięcznie

 

zamekNet
Strona WWW:
www.zameknet.pl
Telefon:
032 778 30 00
Multimedialna Sieć Światłowodowa
Internet
Telefon bez abonamentu
Telewizja cyfrowa HD

 

EKOTRANSTECH Ewelina Libera
Strona WWW:
ett.net.pl
Telefon:
324457735
Szybki, tani, nielimitowany dostęp do Internetu na terenie centrum Katowic.

 

Duo Net Jakub Musiał
Strona WWW:
duo-net.pl
Telefon:
798749785
----------

 

WEBTEAM Telekomunikacja sp. z o.o. sp.k.
Strona WWW:
www.webteam.pl
Telefon:
324931212
Internet światłowodowy 600Mb - Telewizja - Telefon. Ceny od 33 zł miesięcznie

 

Audio Computer Electronics Łukasz Pikuła
Strona WWW:
www.ace-sosnowiec.net
Telefon:
693404922
Światłowodowy internet Maczki Sosnowiec. Krakowska, Kadłubka, Skwerowa, Stacyjna, Spacerowa, Wodociągi, Wągródka, Cieśle, Stare Maczki...
telewizja internet telefon

 

SOFT PRO 2 Sp. z o.o.
Strona WWW:
www.softpro2.pl
Telefon:
(32) 745 41 11
SOFT PRO 2 lokalny dostawca usług: Internet, Telefon (Voip), Telewizja. Świadczymy także usługi z zakresu projektowania i wykonywania sieci teletechnicznych, opartych na nowoczesnej technologii. Prowadzimy również sprzedaż sprzętu komputerowe

 

Przedsiębiorstwo Zastosowań Elektroniki Ask
Strona WWW:
www.ask.com.pl
Telefon:
32 2902302
Firma Ask oferuje stały szerokopasmowy dostęp do internetu na terenie Sosnowca oraz Mysłowic. Gwarantujemy bardzo wysoką jakość łącza w technologii światłowodowej.

 

Mediasat
Strona WWW:
mediasat.pl
Telefony:
513-047-906
507-338-405
32-778-44-44
Symetryczne łącza światłowodowe.

 

NETICO S.C.
Strona WWW:
www.netico.pl
Telefony:
0 801 000 155
500 870 870
0 32 318 25 55
NETICO S.C.Jest dostawcą internetu swoim zasięgiem obejmujemy miasta: Mysłowice , Katowice-Szopienice, Sosnowiec i Oświęcim oraz okolice, Rajsko
12 Mbit za 49 zł oferujemy również inne taryfy.

 

Jeżeli nadal nie możesz być podłączony, zgłoś CZARNĄ DZIURĘ

Najnowsze komentarze:
(nie ma jeszcze komentarzy dla tej lokalizacji)
Zobacz wszystkie / dodaj komentarz...
Sprawdź dostawców Internetu w sąsiednich dzielnicach miejscowości:

INTERNET Sosnowiec

INTERNET Sosnowiec Bobrek
INTERNET Sosnowiec Bór
INTERNET Sosnowiec Cieśle
INTERNET Sosnowiec Dańdówka
INTERNET Sosnowiec Dębowa Góra
INTERNET Sosnowiec Feliks
INTERNET Sosnowiec Jęzor
INTERNET Sosnowiec Józefów
INTERNET Sosnowiec Juliusz
INTERNET Sosnowiec Kalety
INTERNET Sosnowiec Kazimierz
INTERNET Sosnowiec Klimontów
INTERNET Sosnowiec Kolonia Przyszłość
INTERNET Sosnowiec Konstantynów
INTERNET Sosnowiec Ludmiła
INTERNET Sosnowiec Maczki
INTERNET Sosnowiec Mec
INTERNET Sosnowiec Milowice
INTERNET Sosnowiec Modrzejów
INTERNET Sosnowiec Niwka
INTERNET Sosnowiec Nowe Zawodzie
INTERNET Sosnowiec Ostrowy Górnicze
INTERNET Sosnowiec Pogoń
INTERNET Sosnowiec Porąbka
INTERNET Sosnowiec Sielec
INTERNET Sosnowiec Stare Zawodzie
INTERNET Sosnowiec Stary Sosnowiec
INTERNET Sosnowiec Środula
INTERNET Sosnowiec Zagórze
<< Miasta grodzkie (str. główna) | Spis pozostałych miast | Internet na wsi
     
Szukaj Operatora Internetu:
     
Województwo: Miejscowość: Dzielnica (opcjonalnie):
     
 
 
 
Szukaj Operatora Internetu:
 
 
Województwo:
 
Miejscowość:
 
Dzielnica (opcjonalnie):
 
 

Ulice w miejscowości: ul.  Grenadierów | ul. Stanisława Staszica | ul.  Łabędzia | ul. Walerego Wróblewskiego | ul.  Na Wzgórzu | ul.  Szeroki Łan | ul.  Góralska | ul.  Wierzbowa | ul.  Narcyzów | ul.  Ceglana | al. ks. Franciszka Blachnickiego | ul.  Odkrywki | ul.  Budowlana | ul.  Rynek | ul.  Lotników | ul.  Ludmiła | ul.  Północna | ul.  Odrodzenia | ul.  Komandosów | ul.  Rybacka | ul. gen. Zygmunta Waltera-Janke | ul.  Piaskowa | ul. Mateusza i Władysława Kreksów | ul.  Stokrotek | ul.  Kacza | ul.  Floriańska | ul.  Ostrogórska | ul.  Jabłoniowa | ul.  Białostocka | ul. Emila Zegadłowicza | ul.  Wilhelma Fitznera i Konrada Gampera | ul.  Różana | ul.  Główna | ul.  Dojazd | ul. Bolesława Krupińskiego | ul.  Sławkowska | ul.  Porębska | ul. Brata Alberta | ul. Władysława Reymonta | ul.  Rzeszowska | ul.  Łużycka | ul.  Harcerska | ul.  Miętowa | ul.  Zagłębiowska | ul.  Pszenna | ul. Emilii Plater | ul.  Klubowa | ul.  Czeladzka | ul.  Dębowa | ul.  Warszawska | ul.  Rzeczna | ul.  Gromadzka | ul. Ludwika Solskiego | ul. Jacka Malczewskiego | ul.  Piwonii | ul.  Zachodnia | ul.  Szkolna | ul. Stefana Jędryczki | ul.  Przepiórek | ul.  Przemysłowa | ul.  Granitowa | ul. Zygmunta Krasińskiego | ul. Karola Miarki | ul.  Kolonia pod Klimontowem | ul. rtm. Witolda Pileckiego | ul. Hanki Ordonówny | ul.  Plażowa | ul.  Tylna | ul. gen. Leopolda Okulickiego | ul.  Toruńska | ul. Gottlieba Daimlera | ul.  Nowopogońska | ul. Wincentego Cichopka | ul.  Spółdzielcza | ul. Mikołaja Reja | ul.  Składowa | ul.  Średnia | ul.  Jana Sobieskiego | ul.  Piwna | ul.  Niecała | ul.  Zacisze | ul.  Promienna | ul.  Jaskółek | ul.  Naftowa | ul. Henryka Rodakowskiego | pl.  Stulecia | ul.  Czysta | rondo  Rondo płk. Teodora Cieszkowskiego | ul.  Stefana Batorego | ul.  Radomska | ul. Fryderyka Chopina | ul.  Świerkowa | ul. Franciszka Indyki | ul.  Leśna | ul.  Jaworowa | ul.  Spokojna | ul. Stanisława Witkiewicza | ul.  Szczecińska | ul.  Górna | ul.  Racławicka | ul.  Grzybowa | ul.  Feliks | ul.  Kosów | ul.  Staropogońska | ul.  Władysława Jagiełły | ul. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego | ul.  Sikorek | ul.  Lipowa | ul. Ignacego Mościckiego | ul.  Ciasna | park  Park im. Jacka Kuronia | ul. Romualda Traugutta | ul.  Łazienna | ul.  Przygraniczna | ul.  Kościelna | ul. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego | ul.  Pawia | ul.  Powstańców | ul.  Czereśniowa | ul.  Rolnicza | ul. Artura Grottgera | ul.  Gwarków | ul.  Stoczniowców | ul.  Saturnowska | ul.  Studzienna | rondo  Jana Pawła II | ul.  Wiosny Ludów | ul. Jana Makowskiego | ul.  Poznańska | ul. Wincentego Perzyńskiego | ul.  Wodociągi | ul.  Sportowa | rondo  Rondo imieniem Michaliny Koniecznej "Halina" | ul. Jana Kilińskiego | ul.  Małe Zagórze | ul. Kornela Ujejskiego | ul. Jarosława Dąbrowskiego | ul.  Żytnia | ul.  Szosowa | ul.  Spacerowa | ul.  Jedności | rondo  Rondo im. Ireny Półtorak | ul.  Upadowa | ul.  Ogrodowa | ul.  Cmentarna | ul. Benedykta Dybowskiego | ul. Aleksandra Janowskiego | ul.  Modrzewiowa | ul.  Kresowa | ul. Braci Bolesława i Józefa Kożuchów | ul. św. Stanisława Biskupa | ul. gen. Józefa Bema | ul. Wacława Stacherskiego | ul.  Kapliczna | ul.  Bryniczna | ul.  Wilg | ul.  Inwestycyjna | ul.  Małobądzka | ul. Joachima Lelewela | ul.  Nagietkowa | ul.  Zielona | ul.  Minerów | ul.  Piękna | ul.  Jastrzębia | ul. Władysława Sebyły | ul.  Spadochroniarzy | ul.  Plonów | ul.  Tulipanów | ul.  Liliowa | ul.  Szklarniana | ul.  Kasztanowa | ul.  Skautów | ul.  Olsztyńska | ul.  Letniskowa | ul.  Wysoka | ul.  Szczygla | ul.  Rudna | ul.  Czerwonego Krzyża | ul.  Stawowa | ul.  Smolna | ul. Ludwika Zamenhofa | ul.  Targowa | ul.  Kotlarska | ul.  Kanarków | pl.  Plac Imienia św. Rafała Józefa Kalinowskiego | ul. Braci Altman | ul. Aleksandra Marudy | ul.  Wczasowa | ul.  Kaliska | ul.  Zuzanny | ul. Gabrieli Zapolskiej | ul.  Rewolucji 1905 Roku | al. Ignacego Paderewskiego | ul. Anki Kowalskiej | ul.  Koźla | ul.  Zagaje | ul.  Jesionowa | ul.  Wandy | ul. Franciszka Domańskiego | ul.  Parkowa |



Internet Operatorzy, Dostawcy Internetu
LOGOWANIE | KONTAKT
© GFXLABS 2007-2024
ISP | Internet Katowice