POLITYKA PRYWATNOŚCI

Dane zbierane automatycznie przy każdej wizycie, to dane typu: adres IP, domena, typ systemu operacyjnego, rodzaj przeglądarki itp.

Dane zbierane przy zgłoszeniu Czarnej Dziury to: imię, nazwisko, adres email, opcjonalnie nr telefonu, lokalizacja. Zebrane w ten sposób dane prezentowane są operatorom współpracującym z serwisem, przy czym imię, nazwisko, adres email oraz nr telefonu widoczne są dla operatorów dopiero po ich pobraniu na podstawie lokalizacji i opisu sytuacji. O każdym pobraniu Twojego imienia, nazwiska, adresu email czy telefonu zostaniesz powiadomiony na adres email, wraz z podaniem danych operatora, który zainteresował się zgłoszeniem. W każdym czasie możesz zmienić lub usunąć dane o zgłoszeniu, kontaktując się z serwisem.

W celu wyświetlania reklam w naszym serwisie korzystamy z zewnętrznych firm reklamowych, które mogą umieszczać i odczytywać pliki cookie w przeglądarkach użytkowników lub mogą używać sygnalizatorów (web beacons) w celu gromadzenia informacji podczas przekazywania reklam na naszą witrynę.

Polityka prywatności może ulec zmianie, o czym poinformujemy na tej stronie.

Internet Operatorzy, Dostawcy Internetu
LOGOWANIE | KONTAKT
© GFXLABS 2007-2023
ISP | Internet Katowice