Dostawcy sieci Internet w lokalizacji:
Ruda Śląska (Czarny Las)
WOJ. ŚLĄSKIE / Ruda Śląska / gm. Ruda Śląska
Znaleziono 3 operatorów:
internetGFX.pl z sieci światłowodowej TAURON
Tauron nie sprzedaje Internetu bezpośrednio, dlatego oferujemy Internet z sieci Tauron w cenie 79 zł/mc za 300/100 Mbit/s oraz telewizję www.jambox.pl. POLAKU chcesz aby nasz kraj się rozwijał, korzystaj z usług POLSKICH rodzinnych firm.
Obsługiwane adresy:(stan na dzień 15.04.2024)
Aktualizacja adresów co ok. 14 dni
*** Dostępne również adresy w pobliżu wymienionych ***
Budynki SPOZA listy należy zgłaszać do weryfikacji i wyceny indywidualnej na adres e-mail: budynki@internetgfx.pl,
Weryfikacja dodatkowych budynków trwa 30-60 dni stąd też nie ma możliwości weryfikacji telefonicznej.
Wymagane są słupy energetyczne aby powiesić kabel.ul. Admiralska:
1,
2,
3,
4,
6,
7,
8,
9,
10,
11,
12,
13,
14,
15,
16,
17,
18,
20,
22,
24,
26,
28,
30,
32,
34,
ul. Bałtycka:
1,
9,
11,
13,
15,
15A,
19,
21,
23,
ul. Bartosza Głowackiego:
6,
ul. Basenowa:
29,
29A,
31,
33,
37,
39,
41,
ul. Cegielniana:
8,
10B,
10,
10A,
12A,
14,
14A,
14B,
14B1,
14D,
14D1,
14F,
18,
20,
22,
26,
30,
ul. Cyprysowa:
1,
5,
10,
12,
ul. Długa:
2,
4,
5,
16,
ul. dr Jordana:
2,
3,
4,
4A,
6,
7,
8,
9,
10,
12,
13,
ul. dr. Jordana:
11,
14,
15,
16,
ul. Edmunda Kokota:
58,
80,
ul. Feliksa Wyleżoła:
6,
11,
ul. Gajowa:
12,
14A,
14B,
20,
23,
25,
27,
28,
30,
30A,
32,
34,
37,
38,
ul. Grobla Kolejowa:
2,
ul. Grzybowa:
1,
3,
4,
5,
6,
7,
17,
21,
21A,
21B,
22,
23B,
23C,
23D,
23E,
23F,
23,
23A,
23G,
25B,
25D,
25E,
25F,
25G,
25H,
25,
25A,
25C,
25I,
28,
30A,
30,
32,
33,
35,
35A,
36,
38,
39,
40,
ul. Husarska:
1,
2,
4,
5,
6,
7,
8,
9,
10,
12,
14,
15,
16,
17,
18,
19,
20,
22,
24,
26,
28,
30,
32,
36,
ul. Jana:
4,
5,
5A,
7,
7A,
9,
11,
ul. Jana Dzierżonia:
1,
1A,
1C,
3,
9,
12,
13,
14,
14A,
14B,
15,
18,
24,
26,
26A,
28,
ul. Jana Kilińskiego:
3,
4,
7,
11,
12,
ul. Jana Kochanowskiego:
16A,
ul. Józefa Piłsudskiego:
103,
109A,
111B,
111A,
139,
142,
143,
144,
146,
149,
ul. Kingi:
96,
98,
105A,
106,
115,
ul. Kochłowicka:
118,
120,
122,
155,
ul. Mazowiecka:
DZ.3834/180,
1,
1A,
2,
3,
3A,
3B,
3C,
3D,
3E,
3F,
3G,
3H,
5,
8,
12,
ul. Młodzieżowa:
1,
2,
3,
18,
19,
23,
32,
ul. Obrońców Pokoju:
1,
2,
3,
4,
5,
6,
7,
8,
10,
11,
12,
13,
14,
15,
15A,
16,
17,
18,
22A,
ul. Orzegowska:
19,
30,
ul. Oświęcimska:
202,
204,
205,
206,
208,
ul. Partyzantów:
1,
3,
5,
11,
13,
14,
15,
16,
23,
ul. Pasieczna:
2,
10,
10A,
12,
14,
ul. Poligonowa:
1,
2,
3,
4,
5,
6,
7,
8,
9,
10,
11,
12,
13,
14,
15,
16,
17,
18,
19,
20,
21,
22,
23,
24,
ul. Pomorska:
4,
5,
12,
14,
15,
16,
17,
18,
27,
ul. Poranna:
2,
4,
5,
6,
7,
9,
10,
11,
12,
13,
14,
15,
16,
17,
19,
21,
23,
25,
27,
29,
31,
33,
35,
ul. Radoszowska:
1,
3,
6,
7,
8,
9,
9A,
10,
11,
12,
14,
14A,
15,
17,
18,
20,
21,
22,
23,
24,
25,
26,
27,
28A,
29,
31,
32,
34,
36,
37,
39A,
40,
45,
46,
48,
50,
51,
51A,
52,
54,
54A,
55,
55A,
56,
57,
57A,
59,
59A,
60,
61A,
61,
62,
63,
65,
66,
68,
68A,
69,
ul. Rycerska:
2,
3,
4,
5,
6,
7,
8,
9,
10,
11,
12,
13,
14,
15,
16,
17,
18,
19,
20,
21,
22,
23,
24,
25,
26,
27,
28,
29,
30,
31,
32,
33,
34,
35,
37,
39,
41,
43,
45,
47,
49,
ul. Siewna:
3,
4,
5,
6,
7,
7A,
7B,
9,
9C,
9A,
9B,
10,
11,
12,
13,
14,
15A,
15B,
15C,
15D,
15,
16,
18,
20,
ul. Sportowców:
28,
29,
30,
32,
34,
36,
40,
42,
44,
46,
48,
ul. Stefana Batorego:
3,
8,
8A,
10,
16,
ul. Sudecka:
86,
90,
98,
98A,
100,
ul. Tatrzańska:
1,
2,
3A,
7,
9,
11A,
11,
12,
13,
15,
17,
19,
21,
23,
ul. Ułańska:
1,
2,
3,
4,
5,
6,
7,
8,
9,
10,
11,
13,
15,
17,
19,
ul. Wandy:
2,
6,
8,
ul. Wincentego:
1,
3,
3A,
5,
7,
9,
25,
29,
ul. Wojciecha Kossaka:
1,
2,
3,
4,
5,
5A,
6,
8,
9,
11,
15,
17,
18,
BETA-COM Sp. z o.o.
Internet Ruda Śląska bezprzewodowy bez limitów transferu. Internet Światłowodowy FTTH FTTB, Ethernet
Router WIFI gratis
Jeżeli nadal nie możesz być podłączony, zgłoś
CZARNĄ DZIURĘ
Najnowsze komentarze:
~Zawiedziony
17:10:29
2012-09-16
Na Czarnym Lesie jest jeden operator Sileman monopolista i oszust powinien tu być większy wybór operatorów a nie być skazanym na tego oszusta z Halemby
Zobacz wszystkie / dodaj komentarz...
Sprawdź dostawców Internetu w sąsiednich dzielnicach miejscowości:
INTERNET Ruda Śląska INTERNET Ruda Śląska Bielszowice INTERNET Ruda Śląska Bykowina INTERNET Ruda Śląska Chebzie INTERNET Ruda Śląska Czarny Las
INTERNET Ruda Śląska Godula INTERNET Ruda Śląska Halemba INTERNET Ruda Śląska Kłodnica INTERNET Ruda Śląska Kochłowice INTERNET Ruda Śląska Nowy Bytom INTERNET Ruda Śląska Orzegów INTERNET Ruda Śląska Stara Kuźnia INTERNET Ruda Śląska Wirek
<< Miasta grodzkie (str. główna) |
Spis pozostałych miast |
Internet na wsi
Ulice w miejscowości: ul. Rzeczna | ul. Jedności | ul. Stefana Rogozińskiego | ul. Nad Dołami | ul. Łowicka | ul. Witolda Doroszewskiego | ul. Kolista | ul. Wawrzyńca Szczudlaka | ul. Średnia | ul. Hubalczyków | ul. Jana Stefana Dworaka | ul. Gliwicka | ul. Ludwika Piechy | ul. ks. Ludwika Tunkla | ul. Floriana | ul. Malinowa | ul. Jutrzenki | ul. Nowowiejska | ul. Poligonowa | ul. Bobrecka | ul. Księżycowa | ul. Artura Grottgera | ul. Mikołaja Kopernika | ul. Fiołków | ul. Ryszarda Siekiela | ul. Wilcza | ul. Franciszka Wilka | ul. Stanisława Staszica | ul. Tadeusza Kościuszki | ul. Aroniowa | ul. Skowronków | ul. Józefa Piłsudskiego | ul. Rudzka | ul. Kasztanowa | ul. Młodego Górnika | ul. Studzienna | ul. Brata Alberta | ul. Licealna | ul. Ignacego Paderewskiego | ul. Słowików | ul. Barbary | ul. Szyb Powietrzny | ul. Alberta Pakuły | ul. Osiedlowa | ul. Aleja Piastów Śląskich | ul. Wiktora Bujoczka | ul. Emilii Plater | ul. Żwirki i Wigury | ul. Wawrzyna Kałusa | ul. Wiktora Brańskiego | ul. Wąska | ul. Emanuela Smołki | ul. Ryszarda Magdziorza | ul. Pawłowska | ul. Asfaltowa | ul. Cynkowa | ul. Krzywa | ul. Emanuela Imieli | ul. Feliksa Wyleżoła | ul. Racławicka | ul. Wschodnia | ul. Jakuba Jasińskiego | ul. Orzegowska | ul. Nowobytomska | ul. ks. Augustyna Potyki | ul. Husarska | ul. Radosna | ul. Obrońców Pokoju | ul. Czwartaków | ul. Kąpielowa | ul. Joanny | ul. Jana Matejki | pl. Plac Jana Pawła II | ul. Robotnicza | ul. Borówkowa | ul. Kingi | ul. Piastowska | ul. Aleksandra Puszkina | ul. Kochłowicka | ul. Nasypowa | ul. Magazynowa | ul. Raciborska | ul. Podlas | ul. Starowiejska | ul. Poranna | ul. Piernikarczyka | ul. Świętochłowicka | ul. 1 Maja | ul. Sztolniowa | ul. Ustronna | ul. Morska | ul. gen. Stanisława Maczka | ul. Pelagii Kwapulińskiej | ul. Podlaska | ul. Topolowa | ul. Tadeusza Szeligowskiego | ul. Antoniego Nowary | ul. Wypoczynkowa | ul. Kędzierzyńska | ul. Szyb Andrzeja | ul. Bankowa | ul. Warmińska | ul. Mariana Smoluchowskiego | ul. Teodora Nowoka | ul. Jana Brzechwy | ul. ks. P. Ściegiennego | ul. Jana Długosza | ul. Pawła Kubiny | ul. Stanisława Wyspiańskiego | skwer Skwer Rudzkich Seniorów | ul. Młyńska | ul. Gilów | ul. Ziemska | ul. Obrońców Westerplatte | ul. Bolesława Krzywoustego | ul. Wincentego Pola | ul. Na Łąkach | ul. Szybowa | ul. Warsztatowa | ul. Poznańska | ul. Stefana Banacha | ul. Gościnna | ul. Planty Kowalskiego | ul. Zjednoczenia | rondo Rondo Górników | ul. Noblistów Śląskich | ul. Sztygarska | ul. Stefana Żeromskiego | ul. Łąkowa | ul. Majowa | ul. Aleja Rodziny Gürtlerów | ul. Sobótki | ul. Oświęcimska | ul. Konstantego Ciołkowskiego | ul. Mieszka I | ul. Ciasna | ul. Bratnia | ul. Czesława Miłosza | ul. Jasna | ul. Długa | ul. Wenus | ul. Wesoła | ul. Brzozowa | ul. Rydzów | ul. Zacisze | ul. Księdza Henryka Mazurka | ul. Mateusza | ul. Tulipanów | ul. Klary | ul. Pogodna | ul. Lubuska | ul. Kolejowa | ul. Sosnowa | ul. Alfonsa Zgrzebnioka | ul. Weteranów | ul. Energetyków | ul. Lisia | ul. Nad Bytomką | ul. Różana | ul. Oddziałów Młodzieży Powstańczej | ul. Edmunda Kokota | ul. Witolda Maliszewskiego | ul. Warszawska | ul. Potokowa | ul. Wiejska | ul. Graniczna | ul. Antoniego Tiałowskiego | ul. Krokusów | ul. Owocowa | ul. Cyprysowa | ul. Józefa Lompy | ul. Modrzewiowa | ul. Beskidzka | ul. Mazowiecka | ul. Królowej Jadwigi | ul. Zygmunta Krasińskiego | ul. Spokojna | ul. Bolesława Prusa | ul. Stara | ul. Szpitalna | ul. Szarotek | pl. Plac Niepodległości | ul. Xawerego Dunikowskiego | ul. Ratowników | ul. Stanisława Turskiego | ul. Strzelców Bytomskich | ul. Czereśniowa | ul. Chorzowska | ul. Łowiecka | ul. Elizy Orzeszkowej | ul. Kardynała Augusta Hlonda | ul. Dożynkowa | ul. Solna | ul. Konstantego Latki | ul. Olchowa | ul. Brygadzistów | ul. ks. Józefa Niedzieli | ul. Zwycięstwa | ul. Cicha | ul. Jana Kochanowskiego |