Dostawcy sieci Internet w lokalizacji:
Ruda Śląska (Kochłowice)
WOJ. ŚLĄSKIE / Ruda Śląska / gm. Ruda Śląska
Znaleziono 6 operatorów:
internetGFX.pl z sieci światłowodowej TAURON
Tauron nie sprzedaje Internetu bezpośrednio, dlatego oferujemy Internet z sieci Tauron w cenie 79 zł/mc za 300/100 Mbit/s oraz telewizję www.jambox.pl. POLAKU chcesz aby nasz kraj się rozwijał, korzystaj z usług POLSKICH rodzinnych firm.
Obsługiwane adresy:(stan na dzień 18.03.2024)
Aktualizacja adresów co ok. 14 dni
*** Dostępne również adresy w pobliżu wymienionych ***
Budynki SPOZA listy należy zgłaszać do weryfikacji i wyceny indywidualnej na adres e-mail: budynki@internetgfx.pl,
Weryfikacja dodatkowych budynków trwa 30-60 dni stąd też nie ma możliwości weryfikacji telefonicznej.
Wymagane są słupy energetyczne aby powiesić kabel.ul. Admiralska:
1,
2,
3,
4,
6,
7,
8,
9,
10,
11,
12,
13,
14,
15,
16,
17,
18,
20,
22,
24,
26,
28,
30,
32,
34,
ul. Bałtycka:
1,
9,
11,
13,
15,
15A,
19,
21,
23,
ul. Bartosza Głowackiego:
6,
ul. Basenowa:
29,
29A,
31,
33,
37,
39,
41,
ul. Cegielniana:
8,
10B,
10,
10A,
12A,
14,
14A,
14B,
14B1,
14D,
14D1,
14F,
18,
20,
22,
26,
30,
ul. Cyprysowa:
1,
5,
10,
12,
ul. Długa:
2,
4,
5,
16,
ul. dr Jordana:
2,
3,
4,
4A,
6,
7,
8,
9,
10,
12,
13,
ul. dr. Jordana:
11,
14,
15,
16,
ul. Edmunda Kokota:
58,
80,
ul. Feliksa Wyleżoła:
6,
11,
ul. Gajowa:
12,
14A,
14B,
20,
23,
25,
27,
28,
30,
30A,
32,
34,
37,
38,
ul. Grobla Kolejowa:
2,
ul. Grzybowa:
1,
3,
4,
5,
6,
7,
17,
21,
21A,
21B,
22,
23B,
23C,
23D,
23E,
23F,
23,
23A,
23G,
25B,
25D,
25E,
25F,
25G,
25H,
25,
25A,
25C,
25I,
28,
30A,
30,
32,
33,
35,
35A,
36,
38,
39,
40,
ul. Husarska:
1,
2,
4,
5,
6,
7,
8,
9,
10,
12,
14,
15,
16,
17,
18,
19,
20,
22,
24,
26,
28,
30,
32,
36,
ul. Jana:
4,
5,
5A,
7,
7A,
9,
11,
ul. Jana Dzierżonia:
1,
1A,
1C,
3,
9,
12,
13,
14,
14A,
14B,
15,
18,
24,
26,
26A,
28,
ul. Jana Kilińskiego:
3,
4,
7,
11,
12,
ul. Jana Kochanowskiego:
16A,
ul. Józefa Piłsudskiego:
103,
109A,
111B,
111A,
139,
142,
143,
144,
146,
149,
ul. Kingi:
96,
98,
105A,
106,
115,
ul. Kochłowicka:
118,
120,
122,
155,
ul. Mazowiecka:
DZ.3834/180,
1,
1A,
2,
3,
3A,
3B,
3C,
3D,
3E,
3F,
3G,
3H,
5,
8,
12,
ul. Młodzieżowa:
1,
2,
3,
18,
19,
23,
32,
ul. Obrońców Pokoju:
1,
2,
3,
4,
5,
6,
7,
8,
10,
11,
12,
13,
14,
15,
15A,
16,
17,
18,
22A,
ul. Orzegowska:
19,
30,
ul. Oświęcimska:
202,
204,
205,
206,
208,
ul. Partyzantów:
1,
3,
5,
11,
13,
15,
16,
23,
ul. Pasieczna:
2,
10,
10A,
12,
14,
ul. Poligonowa:
1,
2,
3,
4,
5,
6,
7,
8,
9,
10,
11,
12,
13,
14,
15,
16,
17,
18,
19,
20,
21,
22,
23,
24,
ul. Pomorska:
4,
5,
12,
14,
15,
16,
17,
18,
27,
ul. Poranna:
2,
4,
5,
6,
7,
9,
10,
11,
12,
13,
14,
15,
16,
17,
19,
21,
23,
25,
27,
29,
31,
33,
35,
ul. Radoszowska:
1,
3,
6,
7,
8,
9,
9A,
10,
11,
12,
14,
14A,
15,
17,
18,
20,
21,
22,
23,
24,
25,
26,
27,
28A,
29,
31,
32,
34,
36,
37,
39A,
40,
45,
46,
48,
50,
51,
51A,
52,
54,
54A,
55,
55A,
56,
57,
57A,
59,
59A,
60,
61A,
61,
62,
63,
65,
66,
68,
68A,
69,
ul. Rycerska:
2,
3,
4,
5,
6,
7,
8,
9,
10,
11,
12,
13,
14,
15,
16,
17,
18,
19,
20,
21,
22,
23,
24,
25,
26,
27,
28,
29,
30,
31,
32,
33,
34,
35,
37,
39,
41,
43,
45,
47,
49,
ul. Siewna:
3,
4,
5,
6,
7,
7A,
7B,
9,
9C,
9A,
9B,
10,
11,
12,
13,
14,
15A,
15B,
15C,
15D,
15,
16,
18,
20,
ul. Sportowców:
28,
29,
30,
32,
34,
36,
40,
42,
44,
46,
48,
ul. Stefana Batorego:
3,
8,
8A,
10,
16,
ul. Sudecka:
86,
90,
98,
98A,
100,
ul. Tatrzańska:
1,
2,
3A,
7,
9,
11A,
11,
12,
13,
15,
17,
19,
21,
23,
ul. Ułańska:
1,
2,
3,
4,
5,
6,
7,
8,
9,
10,
11,
13,
15,
17,
19,
ul. Wandy:
2,
6,
8,
ul. Wincentego:
1,
3,
3A,
5,
7,
9,
25,
29,
ul. Wojciecha Kossaka:
1,
2,
3,
4,
5,
5A,
6,
8,
9,
11,
15,
17,
18,
graficom
Strona WWW:
graficom.pl
|
Telefony: 32 34 34 500 605 606 476 Chorzów, Ruda Śląskia, Siemianowice Śląskie
|
internet, telewizja, telefon, 128 kanałów TV, 77 w jakości HD, 80 Mb/s, telefon stacjonarny (opcja), pakiety premium HBO, Canal, 50% taniej przez trzy miesiące, VOD, nagrywanie w standarcie.
BETA-COM Sp. z o.o.
Internet Ruda Śląska bezprzewodowy bez limitów transferu. Internet Światłowodowy FTTH FTTB, Ethernet
Router WIFI gratis
BIGNET S.C.
Nasza oferta obejmuje kompleksową obsługę informatyczną, łącza internetowe, telefonię VoIP, projekt i wykonanie sieci komputerowych, wdrażanie systemów typu Hotspot, hosting oraz tworzenie serwisów internetowych.
Jeżeli nadal nie możesz być podłączony, zgłoś
CZARNĄ DZIURĘ
Najnowsze komentarze:(nie ma jeszcze komentarzy dla tej lokalizacji)
Zobacz wszystkie / dodaj komentarz...
Sprawdź dostawców Internetu w sąsiednich dzielnicach miejscowości:
INTERNET Ruda Śląska INTERNET Ruda Śląska Bielszowice INTERNET Ruda Śląska Bykowina INTERNET Ruda Śląska Chebzie INTERNET Ruda Śląska Czarny Las INTERNET Ruda Śląska Godula INTERNET Ruda Śląska Halemba INTERNET Ruda Śląska Kłodnica INTERNET Ruda Śląska Kochłowice
INTERNET Ruda Śląska Nowy Bytom INTERNET Ruda Śląska Orzegów INTERNET Ruda Śląska Stara Kuźnia INTERNET Ruda Śląska Wirek
<< Miasta grodzkie (str. główna) |
Spis pozostałych miast |
Internet na wsi
Ulice w miejscowości: ul. Jadwigi Śląskiej | ul. Stanisława Moniuszki | ul. Zygmunta Krasińskiego | ul. Piernikarczyka | ul. Młyn Szombierski | ul. Poranna | ul. Wawelska | ul. Adama Asnyka | ul. Stanisława Kunickiego | ul. gen. Bema | ul. Ludwika Piechy | ul. Szyb Barbary | ul. Łączna | ul. Andrzeja Mielęckiego | ul. Bolesława Chrobrego | ul. Wita Stwosza | ul. Jana Gwiżdża | ul. Mieczysława Karłowicza | ul. Karola Miarki | ul. Królowej Jadwigi | ul. Aleja Piastów Śląskich | ul. Witolda Maliszewskiego | ul. Górna | ul. Aroniowa | ul. Warmińska | ul. Marii Rodziewiczówny | ul. Józefa Lompy | ul. Jeżynowa | ul. Poziomkowa | ul. Przemysłowa | ul. 11 Listopada | ul. Świętojańska | ul. Skalna | ul. Gliniana | ul. Brzozowa | ul. Borówkowa | ul. Gościnna | ul. Ziemska | ul. Poznańska | ul. Poprzeczna | ul. Jana Parandowskiego | ul. Krakusa | ul. Witolda Doroszewskiego | ul. Michała Ogińskiego | ul. Alojzego Jankowskiego | ul. Piaseczna | ul. Kingi | ul. rotmistrza Witolda Pileckiego | ul. Opłotki | ul. Kopalniana | ul. Witolda Czapli | ul. Pawła Kubiny | ul. Do Dworca | ul. Główna | ul. dr Józefa Rostka | ul. Śmiłowicka | ul. Jarosława Dąbrowskiego | ul. Spółdzielcza | ul. Klonowa | ul. Wilcza | ul. Gustawa Morcinka | ul. Pieczarek | ul. Zajęcza | ul. Ludowa | ul. Wincentego | ul. Lubuska | ul. Przyjazna | ul. Szyb Andrzeja | ul. Prostopadła | ul. Objazdowa | ul. PCK | ul. Grobla Kolejowa | ul. Krzywa | ul. Łąkowa | ul. Cisowa | ul. Dębowa | ul. Szyb Artura | ul. Ułańska | ul. Dobrej Nadziei | ul. Planty Kowalskiego | ul. Sosnowa | ul. Antoniego Zielińskiego | ul. Spacerowa | ul. Krokusów | ul. Modrzewiowa | ul. Fryderyka Szopena | ul. Chmielna | ul. Rybnicka | ul. Leopolda Staffa | ul. Tęczowa | ul. Oświęcimska | ul. Otylii | ul. Jaskółcza | ul. Panewnicka | ul. Wąska | ul. Storczyków | ul. Marzanny | ul. Węzłowa | ul. Skowronków | ul. Karola Bytomskiego | ul. Wodna | ul. Wirecka | ul. Olimpijska | ul. Kazimierza | ul. Krańcowa | ul. Karola Goduli | ul. Fryderyka Joliot-Curie | ul. Wawrzyna Kałusa | ul. Joanny | ul. Strumykowa | ul. Zjednoczenia | ul. Wrocławska | ul. Piotra Niedurnego | ul. ks. Józefa Niedzieli | ul. Wawrzyńca Szczudlaka | ul. Jana Styczyńskiego | ul. Wincentego Janasa | ul. Solna | ul. Ondraszka | ul. Warszawska | ul. Nowy Świat | ul. Ludwika Mierosławskiego | ul. Stanisławy Wysockiej | ul. Joachima Achtelika | ul. Torowa | ul. Jacka Malczewskiego | ul. Chorzowska | ul. Jana Kasprowicza | ul. Emilii Plater | ul. Chłopska | ul. Leszczynowa | ul. Grodzka | ul. Szyb Bartosza | ul. Gilów | ul. Władysława Broniewskiego | ul. Kurpiowska | ul. Przelotowa | ul. Henryka Wieniawskiego | ul. Konstantego Ciołkowskiego | ul. Makoszowska | ul. Grochowska | ul. Żytnia | ul. Bytomska | ul. Ligocka | ul. Mostowa | ul. Brynowska | ul. Junaków | ul. Władysława Żeleńskiego | ul. Świerkowa | ul. Zygmunta Starego | ul. Grzegorza Fitelberga | ul. Władysława Warneńczyka | ul. Konwalii | ul. Staropolska | ul. Hubalczyków | ul. Feliksa Wyleżoła | ul. Wandy | ul. Emanuela Smołki | ul. Pancernych | ul. Czesława Miłosza | ul. Drobna | ul. Nowa | ul. Wacława Sierpińskiego | ul. Sadowa | ul. Makowa | ul. Robotnicza | ul. Słoneczna | ul. Jurija Gagarina | ul. Kędzierzyńska | ul. Piastowska | ul. Łukowa | ul. Piotra Czajkowskiego | ul. Dunajewskiego | ul. Odrodzenia | ul. Słowików | rondo Rondo Unii Europejskiej | ul. Huculska | ul. Szczęść Boże | ul. Orzechowa | ul. Strażacka | ul. Żurawia | ul. Gajowa | ul. Kopalnia Karol | ul. Wojciecha Drzymały | ul. Rudzka | ul. Bankowa | ul. Stanisława Turskiego | ul. Fińska | ul. Harcmistrza Józefa Pukowca | ul. Czereśniowa | ul. Kolejowa | ul. Owocowa | ul. Mrówcza | ul. Miodowa | ul. Równoległa | ul. Floriana Marciniaka | ul. Różana | ul. Oskara Kolberga | ul. Przedszkolna | ul. Podgórska |