Dostawcy sieci Internet w lokalizacji:
Racibórz (Stara Wieś)
WOJ. ŚLĄSKIE / raciborski / gm. Racibórz
Znaleziono 3 operatorów:
internetGFX.pl z sieci światłowodowej TAURON
Tauron nie sprzedaje Internetu bezpośrednio, dlatego oferujemy Internet z sieci Tauron w cenie 79 zł/mc za 300/100 Mbit/s oraz telewizję www.jambox.pl. POLAKU chcesz aby nasz kraj się rozwijał, korzystaj z usług POLSKICH rodzinnych firm.
Obsługiwane adresy:(stan na dzień 18.03.2024)
Aktualizacja adresów co ok. 14 dni
*** Dostępne również adresy w pobliżu wymienionych ***
Budynki SPOZA listy należy zgłaszać do weryfikacji i wyceny indywidualnej na adres e-mail: budynki@internetgfx.pl,
Weryfikacja dodatkowych budynków trwa 30-60 dni stąd też nie ma możliwości weryfikacji telefonicznej.
Wymagane są słupy energetyczne aby powiesić kabel.ul. Adama Asnyka:
1,
4,
5,
6,
8,
10,
12,
14,
ul. Aleksandra Fredry:
5,
6,
ul. Babicka:
1,
2,
3,
4,
5,
5A,
6,
20F,
20H,
20B,
20C,
20G,
22,
22A,
24,
32A,
34,
35D,
36,
37A,
37,
37F,
38,
38A,
40,
41B,
42,
43,
43A,
46,
54,
56,
58,
58A,
ul. Boczna:
2,
4,
4A,
6,
8,
10,
ul. Cegielniana:
89,
91,
94,
96,
97,
98,
99,
100,
ul. Cypriana Kamila Norwida:
2,
4,
6,
8,
9,
10,
11,
12,
13,
14,
16,
18,
21,
ul. Cyryla Ratajskiego:
1A,
1,
2,
3,
4,
5,
6,
7A,
7,
8,
9,
10,
11,
12,
13,
14A,
14B,
14,
16,
17,
18,
19,
20,
21,
21B,
22,
23,
24,
26,
28,
28A,
ul. Czeska:
15,
38,
ul. Czynu Społecznego:
1,
3,
6,
7,
8,
9,
10,
11,
12,
14,
16,
18,
18A,
20,
22,
24,
26,
28,
28A,
32,
34,
36,
38,
40,
42,
44,
46,
48,
50,
52,
54,
56,
58,
64,
68,
70,
72,
74,
78,
82,
84,
86,
ul. Dębiczna:
1,
3,
4,
5,
6,
9,
10,
ul. Dolna:
23,
25,
26,
ul. Gliwicka:
2,
2A,
2B,
4,
4B,
4C,
4D,
4F,
5,
6A,
6B,
7,
7A,
9,
9A,
11,
11A,
11B,
15,
15A,
15C,
17,
19A,
19B,
19,
33,
33A,
34,
35,
35A,
36,
38,
38A,
40,
40A,
40B,
40D,
40C,
42,
43,
44,
46,
48,
ul. Głubczycka:
100,
ul. Górna:
135,
137,
139,
143,
148,
ul. Górnośląska:
1,
1A,
1B,
2,
3,
4,
5,
6,
7,
10,
12,
14,
16,
ul. Grabowa:
1,
2,
2A,
3,
3A,
3D,
4,
4A,
5,
5B,
5A,
6,
6A,
7,
7A,
7B,
8A,
8,
10,
10A,
12,
12A,
14,
16,
16A,
16B,
ul. Gruntowa:
2,
3,
ul. Hetmańska:
1,
2,
3,
5,
6,
7,
8,
10,
11,
12,
13,
15,
16,
17,
ul. Hugo Kołłątaja:
1,
2,
3,
4,
5,
6,
7,
8,
9,
10,
11,
12,
13,
14,
15,
16,
17,
18,
19,
20,
21,
22,
23,
24,
25,
26,
27,
28,
29,
30,
31,
32,
33,
34,
35,
36,
37,
38,
39,
40,
41,
42,
43,
44,
45,
46,
47,
48,
49,
50,
51,
52,
53,
54,
55,
56,
57,
58,
59,
60,
61,
62,
63,
64,
65,
66,
67,
68,
69,
71,
73,
ul. Janusza Korczaka:
4,
8,
ul. Juliana Ordona:
3,
4,
5,
7,
8,
9,
12,
12A,
13,
14A,
18,
18A,
18C,
24,
25,
26,
28,
30,
32,
34,
35,
38,
39,
40,
42,
43,
56,
58,
60,
ul. Klonowa:
20A,
20B,
22B,
22C,
ul. Kobylska:
1,
2,
3,
4,
5,
6,
7,
9,
11,
13,
15,
17,
19,
21,
ul. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego:
1B,
15,
18,
20,
24,
ul. Kosynierów:
1,
2,
3,
4,
5,
6,
7,
8,
8A,
9,
10,
11,
12,
13,
14,
14A,
15,
16,
17,
17A,
17B,
19,
21,
25,
35,
37,
39,
ul. Kozielska:
103,
105,
107,
109,
110,
111,
112,
114C,
114D,
114,
114A,
114B,
116,
118,
118B,
118A,
ul. Króla Bolesława Chrobrego:
1,
1A,
2,
2A,
3,
3A,
3B,
4,
6,
8,
10,
12,
20,
22,
24,
ul. Króla Kazimierza Wielkiego:
2,
6,
7,
8,
10,
12,
14,
16,
18,
20,
ul. Królowej Jadwigi:
1,
3,
3B,
4,
4A,
5,
6,
6A,
8,
10,
11,
13,
15,
ul. Leopolda Staffa:
2A,
2,
4,
7,
ul. Letnia:
1,
3,
4,
4A,
5,
5C,
7,
9,
9A,
ul. Morawska:
1,
2,
3,
6,
6A,
8,
ul. Odrodzenia:
1,
3,
3K,
5,
5B,
7,
7B,
9,
11,
11A,
13,
ul. Olimpijczyka:
2,
2A,
4,
5,
6,
9,
10,
11,
13,
15,
16,
16A,
17,
19,
20,
21,
22,
24,
25,
26A,
26,
27,
28,
29,
30,
30A,
31,
33,
35,
37,
ul. Piotrowska:
1,
3,
4,
6,
8,
10,
12,
16,
18,
19,
21,
22,
23,
24,
25,
26,
27,
28,
29,
30,
31,
32,
33,
35,
37,
38,
40,
42,
46,
48,
48A,
50,
52,
ul. Plebiscytowa:
1,
1A,
1B,
2,
2A,
4,
5,
9,
11,
13,
13B,
14C,
15,
16A,
17,
19,
20,
22,
24,
28,
28A,
30,
ul. Podmiejska:
10,
12,
16,
18,
25,
27,
29,
31,
33,
34,
36,
38,
44,
45,
46,
47,
48,
49,
50,
51,
52,
53,
54,
55,
56,
58,
59,
61,
ul. Rolna:
2,
4,
9,
11,
13,
19,
21,
29,
31,
33,
ul. Rudnicka:
4A,
4,
4B,
6,
8,
10,
12,
18,
20,
22,
ul. Rybnicka:
101,
102,
102A,
103,
105,
106,
106A,
107,
109,
111,
111A,
112,
114,
115B,
117,
119,
120,
121,
122,
127,
129A,
129,
131,
139,
143,
147,
157,
ul. Rzeczna:
1,
4,
6,
14,
15,
16,
17,
18,
19,
20,
21,
22,
26,
28,
ul. Stefanii Sempołowskiej:
1C,
1,
1B,
2,
2A,
3,
4,
5,
6,
ul. Świerkowa:
1,
5,
ul. Topolowa:
1,
3,
5,
7,
9,
11,
13,
ul. Toruńska:
37,
ul. Wesoła:
50,
52,
ul. Węgierska:
13,
15,
17,
18,
19,
20,
21,
22,
23,
24,
25,
26,
27,
28,
29,
30,
31,
32,
34,
36,
ul. Wiejska:
1,
1A,
3,
5,
9,
10,
11B,
12,
13,
14,
15,
16,
17,
18,
18A,
21,
23,
23A,
24C,
25,
27,
28,
29,
30,
31,
32,
32A,
33,
36,
38,
ul. Wita Stwosza:
1,
2,
4,
4A,
5,
6A,
6,
7,
8,
10,
17,
19,
20,
20A,
21,
22A,
22,
23,
24,
24A,
25,
26A,
26,
27,
28,
31,
ul. Wojnowicka:
1,
3,
5,
9,
ul. Wybrzeżna:
1,
5,
6,
6F,
8,
ul. Wygonowa:
45,
47,
49,
51,
53,
55,
57,
59,
ul. Zakładowa:
1,
1A,
3,
5,
7,
9,
11,
13,
ul. Zamkowa:
8,
9,
9A,
9B,
ul. Żurawia:
1,
1A,
1B,
2,
3A,
4,
5,
7,
Net-Elektronik
Firma Net-Elektronik oferuje stały dostęp do Internetu, telefonię VOIP oraz usługę IPTV.
Jeżeli nadal nie możesz być podłączony, zgłoś
CZARNĄ DZIURĘ
Najnowsze komentarze:(nie ma jeszcze komentarzy dla tej lokalizacji)
Zobacz wszystkie / dodaj komentarz...
Sprawdź dostawców Internetu w sąsiednich dzielnicach miejscowości:
INTERNET Racibórz INTERNET Racibórz Brzezie INTERNET Racibórz Dębicz INTERNET Racibórz Łężczak INTERNET Racibórz Markowice INTERNET Racibórz Miedonia INTERNET Racibórz Nowe Zagrody INTERNET Racibórz Obora INTERNET Racibórz Ocice INTERNET Racibórz Ostróg INTERNET Racibórz Płonia INTERNET Racibórz Pogwizdów INTERNET Racibórz Proszowiec INTERNET Racibórz Raszyce INTERNET Racibórz Stankowice INTERNET Racibórz Stara Wieś
INTERNET Racibórz Studzienna INTERNET Racibórz Sudół
<< Miasta grodzkie (str. główna) |
Spis pozostałych miast |
Internet na wsi
Ulice w miejscowości: ul. Odrodzenia | ul. Józefa Chełmońskiego | ul. Hugo Kołłątaja | ul. Malinowa | ul. ks. Piotra Skargi | ul. Wczasowa | ul. Bydgoska | ul. Łąkowa | ul. Bankowa | ul. Gliwicka | pl. Plac Księżnej Ofki Piastówny | ul. Kazimierza Malczewskiego | ul. Wileńska | ul. Chorzowska | ul. Pod Widokiem | ul. Karola Tomali | ul. Jana Kasprowicza | ul. Aleksandra Fredry | pl. Plac Zofii Nałkowskiej | ul. Stanisława Wyspiańskiego | ul. Władysława Reymonta | ul. ks. Stanisława Staszica | ul. Cmentarna | pl. Plac Stefana Okrzei | ul. Pszczyńska | ul. Słowacka | ul. Cyryla Ratajskiego | ul. ks. Józefa Londzina | ul. Bojanowska | ul. Rynek | ul. Jana Badury | ul. Żwirowa | ul. Bielska | ul. Karola | ul. Działdowska | ul. Plebiscytowa | ul. Brzeska | ul. Poznańska | ul. Senatorska | ul. Czynu Społecznego | ul. Wałbrzyska | ul. Bartosza Głowackiego | ul. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego | ul. Kręta | ul. Podwale | ul. Stawowa | skwer Sybiraków | ul. Kamienna | ul. Szczecińska | ul. Jana Karola Maćkowskiego | ul. ks. Prałata Bernarda Gadego | ul. Ocicka | ul. Floriana | ul. Jagodowa | ul. Josepha von Eichendorffa | ul. Walentego Ciemięgi | ul. Bukowa | ul. Litewska | ul. Solna | ul. Agnieszki | ul. Pawła | ul. Marii Skłodowskiej-Curie | ul. Emanuela Smołki | ul. Lecznicza | ul. Węgierska | ul. Rybna | ul. Odpoczynkowa | ul. Boczna | ul. Wiśniowa | ul. Wrocławska | ul. Widokowa | ul. Krótka | ul. Głubczycka | ul. Hetmana Jana Zamoyskiego | ul. Nowa | ul. Adama Asnyka | ul. Armii Krajowej | ul. Rudnicka | rondo Solidarności | ul. Sudecka | ul. Janusza Korczaka | ul. Ignacego Fojcika | ul. Starowiejska | ul. Transportowa | ul. Wygonowa | ul. Nieboczowska | ul. Tadeusza Kościuszki | ul. Pocztowa | ul. Przejazdowa | ul. Leopolda Staffa | ul. Kwiatowa | ul. Folwarczna | ul. Czekoladowa | ul. Juliusza Kossaka | ul. Rzeźnicza | ul. Wita Stwosza | ul. Bolesława Prusa | ul. Basztowa | ul. Akacjowa | ul. Bogumińska | ul. Kazimierza Wierzyńskiego | ul. Poziomkowa | ul. Częstochowska | ul. Rolna | ul. Księcia Henryka Pobożnego | ul. Towarzystwa Gimnastycznego "Sokół" | ul. Tunelowa | ul. Gustawa Morcinka | ul. Morawska | ul. Szwajcarska | ul. Żorska | ul. Piotrowska | ul. Jaśminowa | ul. Chorwacka | pl. Plac Bohaterów Westerplatte | ul. Szkolna | ul. Marii Konopnickiej | ul. Słoneczna | ul. Karola Szymanowskiego | ul. Miodowa | ul. Zaciszna | ul. Dębiczna | ul. Piwna | pl. Plac Dominikański | ul. Zbożowa | ul. Gdyńska | ul. Fiołkowa | ul. Kosmonautów | ul. Stefana Żeromskiego | ul. Warzywna | ul. Kasztanowa | ul. Podmiejska | ul. Króla Kazimierza Wielkiego | ul. Jakuba Mandrysza | ul. Wiatrakowa | ul. Handlowa | ul. Franciszka Siwonia | ul. Spokojna | ul. Torowa | ul. Opolska | ul. Długa | ul. Marcina Kopca | ul. Pomnikowa | ul. Poprzeczna | ul. Pawła Stalmacha | ul. Wysoka | ul. Powstańców Śląskich | ul. Ostrógska | ul. Mariańska | pl. Plac Wolności | park im. Miasta Roth | ul. Grabowa | ul. Lotnicza | ul. Generała Jarosława Dąbrowskiego | ul. Stanisława Moniuszki | ul. Brzozowa | ul. Hetmana Jana Karola Chodkiewicza | ul. Cypriana Kamila Norwida | ul. Gwiaździsta | ul. Spółdzielcza | ul. Jana | ul. Kombatantów | ul. Jasna | ul. Tulipanowa | ul. Sosienkowa | ul. Różana | ul. Franciszka Grzonki | ul. Księcia Przemysława | ul. Żwirki i Wigury | ul. Parkowa | ul. Hulczyńska | ul. Wojska Polskiego | ul. Gimnazjalna | ul. Henryka Sienkiewicza | ul. Stefana Drzewieckiego | ul. Wiejska | ul. Elżbiety | ul. Górnośląska | ul. Wrzosowa | ul. Kaspra Adamczyka | ul. Henryka Jordana | ul. Ogrodowa | ul. Mała | ul. Grobla | ul. Pastora Franciszka Michejdy | ul. Zielona | ul. Doktora Józefa Rostka | ul. Józefa Rymera | ul. Złota | ul. Kowalska | ul. Zakopiańska | ul. Leśna | ul. Hetmana Stefana Czarnieckiego | ul. Mysłowicka | ul. Kolejowa | ul. Włoska | ul. Lunonautów | ul. Wiosenna | ul. Olszynkowa | ul. Wojciecha Korfantego |