Dostawcy sieci Internet w lokalizacji:
Racibórz (Nowe Zagrody)
WOJ. ŚLĄSKIE / raciborski / gm. Racibórz
Znaleziono 3 operatorów:
internetGFX.pl z sieci światłowodowej TAURON
Tauron nie sprzedaje Internetu bezpośrednio, dlatego oferujemy Internet z sieci Tauron w cenie 79 zł/mc za 300/100 Mbit/s oraz telewizję www.jambox.pl. POLAKU chcesz aby nasz kraj się rozwijał, korzystaj z usług POLSKICH rodzinnych firm.
Obsługiwane adresy:(stan na dzień 15.04.2024)
Aktualizacja adresów co ok. 14 dni
*** Dostępne również adresy w pobliżu wymienionych ***
Budynki SPOZA listy należy zgłaszać do weryfikacji i wyceny indywidualnej na adres e-mail: budynki@internetgfx.pl,
Weryfikacja dodatkowych budynków trwa 30-60 dni stąd też nie ma możliwości weryfikacji telefonicznej.
Wymagane są słupy energetyczne aby powiesić kabel.ul. Adama Asnyka:
1,
4,
5,
6,
8,
10,
12,
14,
ul. Aleksandra Fredry:
5,
6,
ul. Babicka:
1,
2,
3,
4,
5,
5A,
6,
20F,
20H,
20B,
20C,
20G,
22,
22A,
24,
32A,
34,
35D,
36,
37A,
37,
37F,
38,
38A,
40,
41B,
42,
43,
43A,
46,
54,
56,
58,
58A,
ul. Boczna:
2,
4,
4A,
6,
8,
10,
ul. Cegielniana:
89,
91,
94,
96,
97,
98,
99,
100,
ul. Cypriana Kamila Norwida:
2,
4,
6,
8,
9,
10,
11,
12,
13,
14,
16,
18,
21,
ul. Cyryla Ratajskiego:
1A,
1,
2,
3,
4,
5,
6,
7A,
7,
8,
9,
10,
11,
12,
13,
14A,
14B,
14,
16,
17,
18,
19,
20,
21,
21B,
22,
23,
24,
26,
28,
28A,
ul. Czeska:
15,
38,
ul. Czynu Społecznego:
1,
3,
6,
7,
8,
9,
10,
11,
12,
14,
16,
18,
18A,
20,
22,
24,
26,
28,
28A,
32,
34,
36,
38,
40,
42,
44,
46,
48,
50,
52,
54,
56,
58,
64,
68,
70,
72,
74,
78,
82,
84,
86,
ul. Dębiczna:
1,
3,
4,
5,
6,
9,
10,
ul. Dolna:
23,
25,
26,
ul. Gliwicka:
2,
2A,
2B,
4,
4B,
4C,
4D,
4F,
5,
6A,
6B,
7,
7A,
9,
9A,
11,
11A,
11B,
15,
15A,
15C,
17,
19A,
19B,
19,
33,
33A,
34,
35,
35A,
36,
38,
38A,
40,
40A,
40B,
40D,
40C,
42,
43,
44,
46,
48,
ul. Głubczycka:
100,
ul. Górna:
135,
137,
139,
143,
148,
ul. Górnośląska:
1,
1A,
1B,
2,
3,
4,
5,
6,
7,
10,
12,
14,
16,
ul. Grabowa:
1,
2,
2A,
3,
3A,
3D,
4,
4A,
5,
5B,
5A,
6,
6A,
7,
7A,
7B,
8A,
8,
10,
10A,
12,
12A,
14,
16,
16A,
16B,
ul. Gruntowa:
2,
3,
ul. Hetmańska:
1,
2,
3,
5,
6,
7,
8,
10,
11,
12,
13,
15,
16,
17,
ul. Hugo Kołłątaja:
1,
2,
3,
4,
5,
6,
7,
8,
9,
10,
11,
12,
13,
14,
15,
16,
17,
18,
19,
20,
21,
22,
23,
24,
25,
26,
27,
28,
29,
30,
31,
32,
33,
34,
35,
36,
37,
38,
39,
40,
41,
42,
43,
44,
45,
46,
47,
48,
49,
50,
51,
52,
53,
54,
55,
56,
57,
58,
59,
60,
61,
62,
63,
64,
65,
66,
67,
68,
69,
71,
73,
ul. Janusza Korczaka:
4,
8,
ul. Juliana Ordona:
3,
4,
5,
7,
8,
9,
12,
12A,
13,
14A,
18,
18A,
18C,
24,
25,
26,
28,
30,
32,
34,
35,
38,
39,
40,
42,
43,
56,
58,
60,
ul. Klonowa:
20A,
20B,
22B,
22C,
ul. Kobylska:
1,
2,
3,
4,
5,
6,
7,
9,
11,
13,
15,
17,
19,
21,
ul. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego:
1B,
15,
18,
20,
24,
ul. Kosynierów:
1,
2,
3,
4,
5,
6,
7,
8,
8A,
9,
10,
11,
12,
13,
14,
14A,
15,
16,
17,
17A,
17B,
19,
21,
25,
35,
37,
39,
ul. Kozielska:
103,
105,
107,
109,
110,
111,
112,
114C,
114D,
114,
114A,
114B,
116,
118,
118B,
118A,
ul. Króla Bolesława Chrobrego:
1,
1A,
2,
2A,
3,
3A,
3B,
4,
6,
8,
10,
12,
20,
22,
24,
ul. Króla Kazimierza Wielkiego:
2,
6,
7,
8,
10,
12,
14,
16,
18,
20,
ul. Królowej Jadwigi:
1,
3,
3B,
4,
4A,
5,
6,
6A,
8,
10,
11,
13,
15,
ul. Leopolda Staffa:
2A,
2,
4,
7,
ul. Letnia:
1,
3,
4,
4A,
5,
5C,
7,
9,
9A,
ul. Morawska:
1,
2,
3,
6,
6A,
8,
ul. Odrodzenia:
1,
3,
3K,
5,
5B,
7,
7B,
9,
11,
11A,
13,
ul. Olimpijczyka:
2,
2A,
4,
5,
6,
9,
10,
11,
13,
15,
16,
16A,
17,
19,
20,
21,
22,
24,
25,
26A,
26,
27,
28,
29,
30,
30A,
31,
33,
35,
37,
ul. Piotrowska:
1,
3,
4,
6,
8,
10,
12,
16,
18,
19,
21,
22,
23,
24,
25,
26,
27,
28,
29,
30,
31,
32,
33,
35,
37,
38,
40,
42,
46,
48,
48A,
50,
52,
ul. Plebiscytowa:
1,
1A,
1B,
2,
2A,
4,
5,
9,
11,
13,
13B,
14C,
15,
16A,
17,
19,
20,
22,
24,
28,
28A,
30,
ul. Podmiejska:
10,
12,
16,
18,
25,
27,
29,
31,
33,
34,
36,
38,
44,
45,
46,
47,
48,
49,
50,
51,
52,
53,
54,
55,
56,
58,
59,
61,
ul. Rolna:
2,
4,
9,
11,
13,
19,
21,
29,
31,
33,
ul. Rudnicka:
4A,
4,
4B,
6,
8,
10,
12,
18,
20,
22,
ul. Rybnicka:
101,
102,
102A,
103,
105,
106,
106A,
107,
109,
111,
111A,
112,
114,
115B,
117,
119,
120,
121,
122,
127,
129A,
129,
131,
139,
143,
147,
157,
ul. Rzeczna:
1,
4,
6,
14,
15,
16,
17,
18,
19,
20,
21,
22,
26,
28,
ul. Stefanii Sempołowskiej:
1C,
1,
1B,
2,
2A,
3,
4,
5,
6,
ul. Świerkowa:
1,
5,
ul. Topolowa:
1,
3,
5,
7,
9,
11,
13,
ul. Toruńska:
37,
ul. Wesoła:
50,
52,
ul. Węgierska:
13,
15,
17,
18,
19,
20,
21,
22,
23,
24,
25,
26,
27,
28,
29,
30,
31,
32,
34,
36,
ul. Wiejska:
1,
1A,
3,
5,
9,
10,
11B,
12,
13,
14,
15,
16,
17,
18,
18A,
21,
23,
23A,
24C,
25,
27,
28,
29,
30,
31,
32,
32A,
33,
36,
38,
ul. Wita Stwosza:
1,
2,
4,
4A,
5,
6A,
6,
7,
8,
10,
17,
19,
20,
20A,
21,
22A,
22,
23,
24,
24A,
25,
26A,
26,
27,
28,
31,
ul. Wojnowicka:
1,
3,
5,
9,
ul. Wybrzeżna:
1,
5,
6,
6F,
8,
ul. Wygonowa:
45,
47,
49,
51,
53,
55,
57,
59,
ul. Zakładowa:
1,
1A,
3,
5,
7,
9,
11,
13,
ul. Zamkowa:
8,
9,
9A,
9B,
ul. Żurawia:
1,
1A,
1B,
2,
3A,
4,
5,
7,
Net-Elektronik
Firma Net-Elektronik oferuje stały dostęp do Internetu, telefonię VOIP oraz usługę IPTV.
Jeżeli nadal nie możesz być podłączony, zgłoś
CZARNĄ DZIURĘ
Najnowsze komentarze:(nie ma jeszcze komentarzy dla tej lokalizacji)
Zobacz wszystkie / dodaj komentarz...
Sprawdź dostawców Internetu w sąsiednich dzielnicach miejscowości:
INTERNET Racibórz INTERNET Racibórz Brzezie INTERNET Racibórz Dębicz INTERNET Racibórz Łężczak INTERNET Racibórz Markowice INTERNET Racibórz Miedonia INTERNET Racibórz Nowe Zagrody
INTERNET Racibórz Obora INTERNET Racibórz Ocice INTERNET Racibórz Ostróg INTERNET Racibórz Płonia INTERNET Racibórz Pogwizdów INTERNET Racibórz Proszowiec INTERNET Racibórz Raszyce INTERNET Racibórz Stankowice INTERNET Racibórz Stara Wieś INTERNET Racibórz Studzienna INTERNET Racibórz Sudół
<< Miasta grodzkie (str. główna) |
Spis pozostałych miast |
Internet na wsi
Ulice w miejscowości: ul. Dolna | ul. Promenada | pl. Plac ks. Franciszka Melzera | ul. Przejazdowa | ul. Jana | ul. Kapitana Serafina Myśliwca | ul. Michała Drzymały | ul. Książęca | ul. Polna | ul. Lotnicza | ul. Szczęśliwa | ul. Parkowa | ul. Toruńska | ul. Juliana Ordona | ul. Jakuba Mandrysza | ul. Ignacego Fojcika | ul. Śliska | ul. Nad Koleją | ul. Jana Karola Maćkowskiego | ul. Dębiczna | ul. Wiejska | ul. Kombatantów | ul. Nowy Zamek | ul. Wiktora Różyckiego | ul. Dobra | ul. Stefana Drzewieckiego | ul. Wandy | ul. Jana Kilińskiego | ul. Gliwicka | ul. Bułgarska | ul. Aleksandra Fredry | ul. Władysława Broniewskiego | ul. Doktora Juliusza Rogera | ul. Wschodnia | ul. Josepha von Eichendorffa | ul. Głubczycka | ul. Króla Stefana Batorego | ul. Olimpijczyka | ul. Mikołowska | ul. Gdyńska | ul. Zaciszna | ul. Słoneczny Stok | ul. Francuska | ul. Urbana | ul. Leona Czogały | ul. Warzywna | ul. Walentego Zająca | ul. Sejmowa | ul. Mała | ul. Rolna | ul. Jeziorowa | ul. Antoniego Kapuścika | ul. Kasztanowa | ul. Srebrna | ul. Gustawa Morcinka | ul. Tadeusza Kościuszki | ul. Piwna | ul. Katowicka | ul. Tarnowska | ul. Gdańska | ul. Solna | ul. Rybnicka | ul. Ogrodowa | ul. Rudzka | ul. Jana Badury | ul. Częstochowska | ul. Torowa | ul. Litewska | ul. Środkowa | ul. Ocicka | ul. Krótka | skwer Kresowian | ul. Wrocławska | ul. Nowa | ul. Gospodarcza | ul. Henryka Jordana | ul. Piastowska | ul. Nowomiejska | ul. Jaśminowa | ul. Zborowa | ul. Topolowa | ul. Boczna | ul. Pastora Franciszka Michejdy | ul. Mikołaja | rondo Solidarności | ul. Olszynkowa | ul. Jana Pawła II | ul. Różana | ul. Żurawia | ul. Poznańska | ul. Stalowa | ul. Winna | ul. Wygonowa | ul. Kanałowa | ul. Alojzego Nowary | ul. Bojanowska | ul. Górnośląska | ul. Zamkowa | ul. Szczecińska | ul. Gruntowa | ul. ks. Piotra Skargi | ul. Stefanii Sempołowskiej | ul. Ciechowicka | skwer ks. Prałata Stefana Pieczki | ul. Elżbiety | ul. Bosacka | ul. Gimnazjalna | ul. Stefana Żeromskiego | ul. Szwajcarska | ul. Jana Matejki | ul. Księcia Leszka Raciborskiego | ul. Sudecka | ul. Nad Potokiem | ul. Lecznicza | pl. Plac Konstytucji 3 Maja | ul. Leśna | ul. Marty | ul. Kwiatowa | ul. Pracy | ul. Brzozowa | ul. Łąkowa | ul. Wodna | ul. Źródlana | ul. Kosynierów | ul. Agaty | ul. Senatorska | ul. Floriana | ul. Barbary | ul. Doktora Józefa Rostka | ul. Tunelowa | ul. Cyryla Ratajskiego | ul. Wojciecha Korfantego | ul. Transportowa | ul. Wysoka | ul. Bartosza Głowackiego | ul. Wrzosowa | ul. Elizy Orzeszkowej | ul. Ludwika Waryńskiego | ul. Zbożowa | ul. Gliniana | ul. Olchowa | ul. Karola Szymanowskiego | ul. ks. Stanisława Staszica | ul. Grobla | ul. Wałbrzyska | ul. Grunwaldzka | ul. Józefa Rymera | ul. Słowacka | ul. Franciszka Goduli | ul. Jagodowa | ul. Działdowska | ul. Pod Lasem | ul. Malinowa | ul. Mariańska | ul. Starowiejska | ul. Górna | ul. Agnieszki | ul. Kręta | pl. Plac Targowy | ul. Pionierów | ul. Fiołkowa | ul. Bogumińska | ul. Pszczyńska | ul. Adama Asnyka | ul. Jagielnia | ul. Józefa Chudoby | ul. Bartka Lasoty | ul. Browarna | skwer Sybiraków | ul. Czekoladowa | ul. Kornela Makuszyńskiego | ul. Wiosenna | ul. Kazimierza Malczewskiego | ul. Juliusza Ligonia | ul. Miodowa | ul. Akacjowa | ul. Towarzystwa Gimnastycznego "Sokół" | ul. Karola | ul. Cmentarna | ul. Graniczna | ul. Lwowska | ul. Handlowa | ul. Studzienna | ul. Rzeźnicza | ul. Bolesława Prusa | ul. Króla Bolesława Chrobrego | ul. Króla Jana III Sobieskiego | ul. Piotrowska | ul. Juliusza Kossaka | ul. Fabryczna | ul. Kosmonautów | ul. Bukowa | ul. Koszalińska | ul. Złota | ul. Pod Lipami | ul. ks. Józefa Londzina | ul. Warszawska | ul. Żwirki i Wigury | pl. Plac Stefana Okrzei | ul. Owocowa |