Dostawcy sieci Internet w lokalizacji:
Racibórz (Łężczak)
WOJ. ŚLĄSKIE / raciborski / gm. Racibórz
Znaleziono 2 operatorów:
internetGFX.pl z sieci światłowodowej TAURON
Tauron nie sprzedaje Internetu bezpośrednio, dlatego oferujemy Internet z sieci Tauron w cenie 79 zł/mc za 300/100 Mbit/s oraz telewizję www.jambox.pl. POLAKU chcesz aby nasz kraj się rozwijał, korzystaj z usług POLSKICH rodzinnych firm.
Obsługiwane adresy:(stan na dzień 18.03.2024)
Aktualizacja adresów co ok. 14 dni
*** Dostępne również adresy w pobliżu wymienionych ***
Budynki SPOZA listy należy zgłaszać do weryfikacji i wyceny indywidualnej na adres e-mail: budynki@internetgfx.pl,
Weryfikacja dodatkowych budynków trwa 30-60 dni stąd też nie ma możliwości weryfikacji telefonicznej.
Wymagane są słupy energetyczne aby powiesić kabel.ul. Adama Asnyka:
1,
4,
5,
6,
8,
10,
12,
14,
ul. Aleksandra Fredry:
5,
6,
ul. Babicka:
1,
2,
3,
4,
5,
5A,
6,
20F,
20H,
20B,
20C,
20G,
22,
22A,
24,
32A,
34,
35D,
36,
37A,
37,
37F,
38,
38A,
40,
41B,
42,
43,
43A,
46,
54,
56,
58,
58A,
ul. Boczna:
2,
4,
4A,
6,
8,
10,
ul. Cegielniana:
89,
91,
94,
96,
97,
98,
99,
100,
ul. Cypriana Kamila Norwida:
2,
4,
6,
8,
9,
10,
11,
12,
13,
14,
16,
18,
21,
ul. Cyryla Ratajskiego:
1A,
1,
2,
3,
4,
5,
6,
7A,
7,
8,
9,
10,
11,
12,
13,
14A,
14B,
14,
16,
17,
18,
19,
20,
21,
21B,
22,
23,
24,
26,
28,
28A,
ul. Czeska:
15,
38,
ul. Czynu Społecznego:
1,
3,
6,
7,
8,
9,
10,
11,
12,
14,
16,
18,
18A,
20,
22,
24,
26,
28,
28A,
32,
34,
36,
38,
40,
42,
44,
46,
48,
50,
52,
54,
56,
58,
64,
68,
70,
72,
74,
78,
82,
84,
86,
ul. Dębiczna:
1,
3,
4,
5,
6,
9,
10,
ul. Dolna:
23,
25,
26,
ul. Gliwicka:
2,
2A,
2B,
4,
4B,
4C,
4D,
4F,
5,
6A,
6B,
7,
7A,
9,
9A,
11,
11A,
11B,
15,
15A,
15C,
17,
19A,
19B,
19,
33,
33A,
34,
35,
35A,
36,
38,
38A,
40,
40A,
40B,
40D,
40C,
42,
43,
44,
46,
48,
ul. Głubczycka:
100,
ul. Górna:
135,
137,
139,
143,
148,
ul. Górnośląska:
1,
1A,
1B,
2,
3,
4,
5,
6,
7,
10,
12,
14,
16,
ul. Grabowa:
1,
2,
2A,
3,
3A,
3D,
4,
4A,
5,
5B,
5A,
6,
6A,
7,
7A,
7B,
8A,
8,
10,
10A,
12,
12A,
14,
16,
16A,
16B,
ul. Gruntowa:
2,
3,
ul. Hetmańska:
1,
2,
3,
5,
6,
7,
8,
10,
11,
12,
13,
15,
16,
17,
ul. Hugo Kołłątaja:
1,
2,
3,
4,
5,
6,
7,
8,
9,
10,
11,
12,
13,
14,
15,
16,
17,
18,
19,
20,
21,
22,
23,
24,
25,
26,
27,
28,
29,
30,
31,
32,
33,
34,
35,
36,
37,
38,
39,
40,
41,
42,
43,
44,
45,
46,
47,
48,
49,
50,
51,
52,
53,
54,
55,
56,
57,
58,
59,
60,
61,
62,
63,
64,
65,
66,
67,
68,
69,
71,
73,
ul. Janusza Korczaka:
4,
8,
ul. Juliana Ordona:
3,
4,
5,
7,
8,
9,
12,
12A,
13,
14A,
18,
18A,
18C,
24,
25,
26,
28,
30,
32,
34,
35,
38,
39,
40,
42,
43,
56,
58,
60,
ul. Klonowa:
20A,
20B,
22B,
22C,
ul. Kobylska:
1,
2,
3,
4,
5,
6,
7,
9,
11,
13,
15,
17,
19,
21,
ul. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego:
1B,
15,
18,
20,
24,
ul. Kosynierów:
1,
2,
3,
4,
5,
6,
7,
8,
8A,
9,
10,
11,
12,
13,
14,
14A,
15,
16,
17,
17A,
17B,
19,
21,
25,
35,
37,
39,
ul. Kozielska:
103,
105,
107,
109,
110,
111,
112,
114C,
114D,
114,
114A,
114B,
116,
118,
118B,
118A,
ul. Króla Bolesława Chrobrego:
1,
1A,
2,
2A,
3,
3A,
3B,
4,
6,
8,
10,
12,
20,
22,
24,
ul. Króla Kazimierza Wielkiego:
2,
6,
7,
8,
10,
12,
14,
16,
18,
20,
ul. Królowej Jadwigi:
1,
3,
3B,
4,
4A,
5,
6,
6A,
8,
10,
11,
13,
15,
ul. Leopolda Staffa:
2A,
2,
4,
7,
ul. Letnia:
1,
3,
4,
4A,
5,
5C,
7,
9,
9A,
ul. Morawska:
1,
2,
3,
6,
6A,
8,
ul. Odrodzenia:
1,
3,
3K,
5,
5B,
7,
7B,
9,
11,
11A,
13,
ul. Olimpijczyka:
2,
2A,
4,
5,
6,
9,
10,
11,
13,
15,
16,
16A,
17,
19,
20,
21,
22,
24,
25,
26A,
26,
27,
28,
29,
30,
30A,
31,
33,
35,
37,
ul. Piotrowska:
1,
3,
4,
6,
8,
10,
12,
16,
18,
19,
21,
22,
23,
24,
25,
26,
27,
28,
29,
30,
31,
32,
33,
35,
37,
38,
40,
42,
46,
48,
48A,
50,
52,
ul. Plebiscytowa:
1,
1A,
1B,
2,
2A,
4,
5,
9,
11,
13,
13B,
14C,
15,
16A,
17,
19,
20,
22,
24,
28,
28A,
30,
ul. Podmiejska:
10,
12,
16,
18,
25,
27,
29,
31,
33,
34,
36,
38,
44,
45,
46,
47,
48,
49,
50,
51,
52,
53,
54,
55,
56,
58,
59,
61,
ul. Rolna:
2,
4,
9,
11,
13,
19,
21,
29,
31,
33,
ul. Rudnicka:
4A,
4,
4B,
6,
8,
10,
12,
18,
20,
22,
ul. Rybnicka:
101,
102,
102A,
103,
105,
106,
106A,
107,
109,
111,
111A,
112,
114,
115B,
117,
119,
120,
121,
122,
127,
129A,
129,
131,
139,
143,
147,
157,
ul. Rzeczna:
1,
4,
6,
14,
15,
16,
17,
18,
19,
20,
21,
22,
26,
28,
ul. Stefanii Sempołowskiej:
1C,
1,
1B,
2,
2A,
3,
4,
5,
6,
ul. Świerkowa:
1,
5,
ul. Topolowa:
1,
3,
5,
7,
9,
11,
13,
ul. Toruńska:
37,
ul. Wesoła:
50,
52,
ul. Węgierska:
13,
15,
17,
18,
19,
20,
21,
22,
23,
24,
25,
26,
27,
28,
29,
30,
31,
32,
34,
36,
ul. Wiejska:
1,
1A,
3,
5,
9,
10,
11B,
12,
13,
14,
15,
16,
17,
18,
18A,
21,
23,
23A,
24C,
25,
27,
28,
29,
30,
31,
32,
32A,
33,
36,
38,
ul. Wita Stwosza:
1,
2,
4,
4A,
5,
6A,
6,
7,
8,
10,
17,
19,
20,
20A,
21,
22A,
22,
23,
24,
24A,
25,
26A,
26,
27,
28,
31,
ul. Wojnowicka:
1,
3,
5,
9,
ul. Wybrzeżna:
1,
5,
6,
6F,
8,
ul. Wygonowa:
45,
47,
49,
51,
53,
55,
57,
59,
ul. Zakładowa:
1,
1A,
3,
5,
7,
9,
11,
13,
ul. Zamkowa:
8,
9,
9A,
9B,
ul. Żurawia:
1,
1A,
1B,
2,
3A,
4,
5,
7,
Jeżeli nadal nie możesz być podłączony, zgłoś
CZARNĄ DZIURĘ
Najnowsze komentarze:(nie ma jeszcze komentarzy dla tej lokalizacji)
Zobacz wszystkie / dodaj komentarz...
Sprawdź dostawców Internetu w sąsiednich dzielnicach miejscowości:
INTERNET Racibórz INTERNET Racibórz Brzezie INTERNET Racibórz Dębicz INTERNET Racibórz Łężczak
INTERNET Racibórz Markowice INTERNET Racibórz Miedonia INTERNET Racibórz Nowe Zagrody INTERNET Racibórz Obora INTERNET Racibórz Ocice INTERNET Racibórz Ostróg INTERNET Racibórz Płonia INTERNET Racibórz Pogwizdów INTERNET Racibórz Proszowiec INTERNET Racibórz Raszyce INTERNET Racibórz Stankowice INTERNET Racibórz Stara Wieś INTERNET Racibórz Studzienna INTERNET Racibórz Sudół
<< Miasta grodzkie (str. główna) |
Spis pozostałych miast |
Internet na wsi
Ulice w miejscowości: ul. Fryderyka Chopina | ul. Jagielnia | ul. Bydgoska | ul. Wrzosowa | ul. Księcia Przemysława | ul. Franciszka Siwonia | ul. Hetmana Jana Zamoyskiego | ul. Pawła Stalmacha | ul. Generała Jarosława Dąbrowskiego | ul. Częstochowska | ul. Gruntowa | ul. Hetmana Stefana Czarnieckiego | ul. Podwale | ul. Gdyńska | ul. Kapitana Serafina Myśliwca | ul. Nad Potokiem | ul. Pawła | park im. Miasta Roth | ul. Morawska | ul. Klasztorna | ul. Mikołaja Kopernika | ul. Wojciecha Korfantego | pl. Plac Konstytucji 3 Maja | ul. Folwarczna | ul. Mała | ul. Ludwika | ul. Leopolda Staffa | ul. Wysoka | ul. Tunelowa | ul. Hulczyńska | ul. Słoneczna | ul. Juliana Ordona | ul. Brzozowa | ul. Wileńska | ul. Owocowa | ul. Juliusza Słowackiego | ul. Rybnicka | ul. Księcia Leszka Raciborskiego | ul. Browarna | ul. Arki Bożka | ul. Mikołaja | ul. Poznańska | ul. Kozielska | ul. Tadeusza Kościuszki | ul. Elżbiety | ul. Kobylska | ul. Zborowa | ul. Piotrowska | ul. Litewska | ul. Jana Kochanowskiego | ul. Rzeźnicza | ul. Transportowa | ul. Jana Pawła II | ul. Spółdzielcza | ul. Józefa Chełmońskiego | ul. Gustawa Morcinka | ul. Hugo Kołłątaja | ul. Solna | ul. Kornela Makuszyńskiego | ul. Mikołowska | ul. Władysława Reymonta | ul. Działdowska | ul. Kowalska | ul. Armii Krajowej | ul. Pracy | ul. Torowa | ul. Boczna | ul. Rzeczna | ul. Stanisława Wyspiańskiego | pl. Plac Zofii Nałkowskiej | ul. Alojzego Nowary | ul. Leona Czogały | rondo Rondo im. Jana Darowskiego | ul. Promenada | ul. Grabowa | ul. Stawowa | pl. Plac Dominikański | ul. Na Wzgórzu | ul. Stefana Żeromskiego | ul. Dobra | ul. Podmiejska | ul. Władysława Broniewskiego | ul. Opolska | ul. Marty | pl. Plac Bohaterów Westerplatte | ul. Jana Karola Maćkowskiego | ul. Pszczyńska | ul. Ludwika Waryńskiego | ul. ks. Stanisława Staszica | ul. Kanałowa | ul. Długa | ul. Sosienkowa | ul. Polna | ul. Ignacego Fojcika | ul. Bielska | ul. Klonowa | ul. Gajowa | ul. Dębiczna | ul. Śliska | ul. Szczęśliwa | ul. Markowicka | ul. Młyńska | ul. Towarzystwa Gimnastycznego "Sokół" | ul. Jasna | ul. Stefana Drzewieckiego | ul. Lotnicza | ul. Letnia | ul. Mieszka I Raciborskiego | ul. Cypriana Kamila Norwida | ul. Spokojna | ul. Bitwy Olzańskiej | ul. Elizy Orzeszkowej | ul. Odrodzenia | ul. Franciszka Grzonki | ul. Cyryla Ratajskiego | ul. Koszalińska | ul. Pomnikowa | ul. Olszynkowa | ul. Łąkowa | ul. Króla Bolesława Chrobrego | pl. Plac Stefana Okrzei | ul. Nowa | ul. Jeżynowa | ul. Chorzowska | rondo Rondo im. Żołnierzy Niezłomnych | ul. Fabryczna | ul. Bogumińska | ul. Królewska | ul. Karola | ul. Powstańców Śląskich | pl. Plac Księżnej Ofki Piastówny | ul. Kosmonautów | ul. Miodowa | ul. Zaciszna | ul. Norberta Bończyka | ul. Tarnowska | ul. Wesoła | ul. Poziomkowa | ul. Książęca | ul. Huzarska | ul. Kazimierza Malczewskiego | ul. Wiatrakowa | ul. Piastowska | ul. Anny | ul. Górna | ul. Chłopska | ul. Sudecka | ul. Pastora Franciszka Michejdy | ul. Krótka | ul. Wiśniowa | ul. Józefa Chudoby | ul. Społeczna | ul. Króla Jana III Sobieskiego | ul. Osiedleńcza | ul. Dolna | ul. Kolonialna | ul. Gliwicka | ul. Opawska | ul. Barbary | ul. Karola Tomali | ul. Wiosenna | ul. Cecylii | ul. Króla Kazimierza Wielkiego | ul. Starowiejska | ul. Komunalna | ul. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego | ul. Radosna | ul. Emilii Plater | ul. Babicka | pl. Plac Wolności | ul. Pocztowa | rondo Solidarności | ul. Wczasowa | ul. Doktora Józefa Rostka | ul. Wojska Polskiego | ul. Żwirowa | ul. Sosnowiecka | ul. Grunwaldzka | ul. Gospodarcza | ul. Urbana | ul. Złota | ul. Cygarowa | ul. Antoniego Kapuścika | ul. Cmentarna | ul. Szewska | ul. Pionierów | ul. Jagodowa | ul. Pogodna | ul. Węglowa | ul. 1 Maja | ul. Generała Józefa Bema | ul. Pogwizdowska | ul. Parkowa | ul. Szczecińska | ul. Graniczna | ul. Francuska | ul. Odpoczynkowa | ul. Lecznicza | ul. Basztowa | ul. Tulipanowa |