Dostawcy sieci Internet w lokalizacji:
Kraków Podgórze (Zakrzówek)
WOJ. MAŁOPOLSKIE / Kraków / gm. Kraków-Podgórze
Znaleziono 7 operatorów:
Betanet sp.z.o.o.
Firma BetaNET sp. z o.o. istnieje na rynku od 2003 roku. Jesteśmy jednym z największych dostawców Internetu dla klientów Biznesowych i Indywidualnych. Dostarczamy Największe Łącza Światłowodowe i Radiowe dla Wieliczki, Krakowa, Niepołomic,
Milmex Systemy Komputerowe Sp. z o.o. (NetMaks Telecom)
Strona WWW:
www.netmaks.pl
|
Telefony: 32 493 55 55 0662 054 002 012 398 70 70
|
szerokopasmowy, bezprzewodowy dostęp do Internetu i telefonii VoIP standard WCDMA/ WiMAX bezpłatny Internet bez limitów tania telefonia.
PTI Krak-Net Sp. z o.o.
Strona WWW:
krak-net.pl
|
Telefony: 12 333-77-87 603-333-363
|
Bardzo wydajny, szerokopasmowy, bezprzewodowy dostęp do internetu (bez limitu) na terenach, na których brakuje infrastruktury kablowej oraz internet światłowodowy (FTTH) i telewizja (IP) Ultra HD - świadczona drogą światłowodową lub radiową
BENET Szymon Bełtowski
Łącza symetryczne światłowodowe (FTTH) oraz symetryczne radiowe (WiFi)
Sieć Komputerowa OLIMPLAN
Świadczenie usług dostepu do Internetu za pomocą technologii 5 GHz na terenie miasta Dobczyc częsci powiatu Wieliczka, i częsci powiatu Myslenice oraz Gdów i okolice oraz budowa sieci hotspot-ów na terenie miasta Dobczyc, świadczenie usług
Fibertech Networks
Usługi dla biznesu i administracji
Jesteśmy nowoczesną firmą telekomunikacyjną, świadczącą usługi w oparciu o technologię światłowodową. Internet, telefonia,ISDN, VoIP HD, kolokacja, Transmisja danych, VPN, MPLS
EXNOR communications
Alternatywny operator telekomunikacyjny EXNOR communications. Wysoka jakość świadczonych usług. Internet dla domu lub firmy.
Dostęp do sieci Internet klasy business na terenie Krakowa i okolic.
Jeżeli nadal nie możesz być podłączony, zgłoś
CZARNĄ DZIURĘ
Najnowsze komentarze:(nie ma jeszcze komentarzy dla tej lokalizacji)
Zobacz wszystkie / dodaj komentarz...
Sprawdź dostawców Internetu w sąsiednich dzielnicach miejscowości:
INTERNET KrakówINTERNET Kraków Podgórze INTERNET Kraków Podgórze Bieżanów INTERNET Kraków Podgórze Bodzów INTERNET Kraków Podgórze Bonarka INTERNET Kraków Podgórze Borek Fałęcki INTERNET Kraków Podgórze Cegielniana INTERNET Kraków Podgórze Dębniki INTERNET Kraków Podgórze Golikówka INTERNET Kraków Podgórze Jugowice INTERNET Kraków Podgórze Kliny INTERNET Kraków Podgórze Kobierzyn INTERNET Kraków Podgórze Kosocice INTERNET Kraków Podgórze Kostrze INTERNET Kraków Podgórze Kurdwanów INTERNET Kraków Podgórze Ludwinów INTERNET Kraków Podgórze Łagiewniki INTERNET Kraków Podgórze Opatkowice INTERNET Kraków Podgórze Piaski Wielkie INTERNET Kraków Podgórze Płaszów INTERNET Kraków Podgórze Podgórze INTERNET Kraków Podgórze Prokocim INTERNET Kraków Podgórze Przewóz INTERNET Kraków Podgórze Pychowice INTERNET Kraków Podgórze Rajsko INTERNET Kraków Podgórze Rybitwy INTERNET Kraków Podgórze Rżąka INTERNET Kraków Podgórze Sidzina INTERNET Kraków Podgórze Skotniki INTERNET Kraków Podgórze Soboniowice INTERNET Kraków Podgórze Swoszowice INTERNET Kraków Podgórze Tyniec INTERNET Kraków Podgórze Wola Duchacka INTERNET Kraków Podgórze Wróblowice INTERNET Kraków Podgórze Zaborze INTERNET Kraków Podgórze Zakrzówek
INTERNET Kraków Podgórze Zbydniowice INTERNET Kraków Podgórze Zbydniówki
<< Miasta grodzkie (str. główna) |
Spis pozostałych miast |
Internet na wsi
Ulice w miejscowości: ul. Leonida Teligi | ul. Wygrana | ul. Zimna | ul. Przebiśniegów | ul. Cegielniana | ul. Wolska | ul. Traczy | ul. Na Obrydki | ul. Stefana Grota-Roweckiego | ul. Nadzieja | ul. Adama Prażmowskiego | ul. Stanisława Dubois | ul. Hieronima Pinocci | ul. Eugeniusza Eibischa | ul. Klementyny Hoffmanowej | ul. Kobierzyńska | ul. Alberta Schweitzera | os. Osiedle Zaułek Jugowicki | ul. Jana Grzecha | ul. Praska | ul. Nowotarska | ul. Serbska | ul. Antoniego Kenara | ul. Ketlinga | ul. Półłanki | ul. Laurowa | ul. Wilgotna | ul. Krajobrazowa | ul. Sanatoryjna | ul. Amarantowa | ul. Sąsiedzka | ul. Rozdroże | ul. Antoniego Dobrowolskiego | ul. Uzdrowiskowa | ul. Zamglona | ul. Saska | ul. Sergiusza Piaseckiego | ul. Tyniecka | ul. Jana Surzyckiego | ul. Kopiec Krakusa | ul. Kazimierza Kostaneckiego | ul. Rytownicza | ul. Łukasza Opalińskiego | ul. Nowohucka | ul. Na Łuku | ul. Zielonogórska | ul. Adama Bochenka | ul. Księdza Józefa Tischnera | ul. Władysława Rożena | ul. Bartników | ul. Szkolna | ul. Krochmalniki | ul. Zakopiańska | ul. Podmokła | ul. Husarska | ul. Sadka | ul. Stanisława Pronia | ul. Zielna | ul. Fosa | ul. Antoniego Pajdaka | ul. Krawiecka | ul. Makowa | ul. Zagórze | ul. Sarmacka | ul. Władysława Pytlasińskiego | ul. ks. Piotra Ściegiennego | ul. Krymska | ul. Nad Drwiną | ul. Tyrczanka | ul. Michała Zientary | ul. Stanisława Działowskiego | ul. Profesor Janiny Bieniarzówny | ul. Franciszka Bujaka | ul. Gabriela Słońskiego | ul. Narvik | ul. Potrzask | ul. Toporczyków | ul. Szerokie Łąki | ul. Obrońców Helu | ul. Stepowa | ul. Przy Torze | ul. Chmielna | ul. Skromna | ul. Teodora Rygiera | ul. Heligundy | ul. Snycerska | ul. Łagiewnicka | ul. Albańska | ul. Feliksa Wrobela | ul. Karola Bogdanowicza | ul. Do Wilgi | ul. Leona Wachholza | ul. Rymanowska | ul. Władysława Krygowskiego | ul. Studzianki | ul. Maksymiliana i Aleksandra Gierymskich | ul. Szklarska | ul. Józefa Rzebika | ul. Edmunda Neussera | ul. Krzemionki | ul. Gdowska | ul. Domowa | ul. Pastelowa | inne Most Retmański | ul. Heleny i Leona Patynów | ul. Pod Dębami | pl. Plac Braci Dudzińskich | ul. Karola Rollego | ul. Podhalnie | ul. Jakuba Bojki | ul. Kameliowa | ul. Poronińska | ul. Szparagowa | ul. Kłodzka | ul. Iłowa | ul. Karola Szczerbińskiego | ul. Aleksandra Zelwerowicza | ul. Nowogródzka | ul. Krzywda | ul. Wacława Gąsiorowskiego | ul. Lecznicza | ul. Skotnicka | ul. Szuwarowa | ul. Wlotowa | ul. Dworski Ogród | ul. Zamknięta | os. Osiedle Kliny Borkowskie | ul. Lilli Wenedy | ul. Karola Bunscha | ul. Płaszowska | ul. Lirników | ul. Siostry Faustyny | ul. Topazowa | ul. Zamłynie | ul. Droga Rokadowa | ul. Romana Kiełkowskiego | ul. Konwaliowa | ul. Radłowa | ul. Majora Mieczysława Słabego | ul. Henryka Kamieńskiego | ul. Tytusa Chałubińskiego | ul. Pustynna | ul. Agatowa | ul. Ludwinowska | ul. Familijna | ul. Zbigniewa i Andrzeja Pronaszków | ul. Monterska | ul. Wiktora Zina | ul. Filipa Kallimacha | ul. Aleksandra Krępy | ul. Puszkarska | ul. Koszarówka | ul. Chorzowska | ul. Zaborze | ul. Adolfa Aleksandrowicza | ul. Tokarska | ul. Leopolda Śliwy | ul. Orszańska | ul. Tomasza Zana | ul. Zawiszy | ul. Do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia | ul. Malutka | ul. Tymotkowa | ul. Łużycka | ul. Marcowa | ul. Szczecińska | ul. Pana Tadeusza | ul. Henryka Sucharskiego | ul. Okręglik | ul. Obronna | ul. Wspólna | ul. Przewiewna | ul. Stefana Kołaczkowskiego | ul. Miła | ul. Świebodzicka | ul. Stanisława Stojałowskiego | ul. Czerska | ul. Przewóz | ul. Karola i Jerzego Drozdowskich | ul. Chłopska | ul. Julii Nenko | ul. Bogucianka | ul. św. Brata Alberta | ul. Jerzego Potrzebowskiego | ul. Przemysłowa | ul. Jeździecka | ul. Krystyna z Ostrowa | ul. Poprzeczna | ul. Profesora Zdzisława Czeppe | ul. Jana Kantego Przyzby | ul. Słomiana | ul. Chęcińska | ul. Henryka Kułakowskiego | ul. Stefana Korbońskiego | ul. ks. Władysława Kajzera | ul. Podłęska | ul. Dzikiej Róży | os. Osiedle Wacława Felczaka | ul. Podgwiezdna | ul. Bagienna |